تعمیر ال این وان در غرب تهران

تعمیر ال این وان در غرب تهران

تعمیر ال این وان در غرب تهران

نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران مگابایت سیستم دارای بالاترین سطح کیفیت و سریع‌ترین زمان برای تعمیر دستگاه است. این مجموعه هدف خود را تعمیر ال این وان با خدمات گوناگون قرار داده است، خدمات رایگانی همچون گارانتی، شفافیت فاکتور هزینه، پشتیبانی و تعمیر در محل است. نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران مگابایت سیستم برای محصولات پس از تعمیر گارانتی 50 روزه قرار داده است، تا در صورت برگشت مشکل به صورت رایگان مجدد تعمیر شود.

تعمیر ال این وان در غرب تهران

تعمیر صفحه نمایش ال این وان در نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران

1. صفحه نمایش چیزی نشان نمی‌دهد:
در شرایطی که صفحه نمایش روشن است اما تصویری نمایش داده نمی‌شود، خرابی در منبع تغذیه، مادربرد یا اینورتر ( ماژولی که جریان را به نور پس زمینه می دهد) باعث اینگونه مشکلات شودند. برای تعمیر اینگونه مشکلات در صفحه نمایش به نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران مگابایت سیستم مراجعه فرمایید.

2. تصویر ظاهر می‌شود و سپس ناپدید می‌شود:
اگر صفحه نمایش یک تصویر را به مدت یک ثانیه یا بیشتر نمایش بدهد و سپس ناپدید شود، دلیل آن ممکن است، مشکل منبع تغذیه اینورتر یا یکی از لامپ‌ها یا LEDها باشد (نور پس زمینه یک صفحه از چندین لامپ یا LED تشکیل شده است که نور را به صفحه نمایش می‌دهید. در صورت بروز این مشکل به تکنسین ماهر مراجعه کنید و از آن کمک بخواهید ما در مگابایت سیستم نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران برای شما قرار داده‌ایم.

3. صفحه نمایش خاموش:
اگر صفحه نمایش اصلاً روشن نمی‌شود، مشکل می‌تواند در منبع تغذیه یا مادربرد ال این وان باشد که برای تعمیر به نمایندگی تعمیر all in one مگابایت سیستم مراجعه فرمایید.

4. نمایش تصویر اما بدون نور:
در صورتی که صفحه نمایش روشن است اما تصویری نمایش نمی‎‌دهد و تصویر بسیار کم نور یا فقط در زیر نور خارجی قابل مشاهده است (مثلاً اگر با چراغ قوه به صفحه نمایش اشاره می‌کنید و تصویر را می‌بینید)، نور پس زمینه کار نمی‌کند. علت مشکل در اینورتر یا لامپ های نور پس زمینه یا LED است و برای تعمیر به نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران بروید.

5. نور پس زمینه کم:
تصویر نمایش داده می‌شود اما به اندازه کافی روشن نیست، البته باید گفته شود باید در حالتی که تنظیمات روشنایی روی حداکثر است تست کنید. این مشکل به طور کلی می‌تواند ناشی از ضعیف بودن لامپ باشد، که برای تعویض لامپ به نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران بروید.

6. خاموش شدن صفحه نمایش:
صفحه برای مدتی کار می‌کند و سپس ناگهان خاموش می شود، این معمولا یک مشکل منبع تغذیه است.

7. صفحه سفید بدون تصویر:
در صورتی که صفحه سفید بدون تصویر می‌بینید، معمولاً مشکل در کابل داخلی است که مادربرد را به ماژول الکترونیکی صفحه نمایش متصل کرده است. یا ممکن است در درون ماژول صفحه نمایش نیز مشکل داشته دارد.

8. صفحه نمایش شکسته:
اگر صفحه نمایش از نظر فیزیکی شکسته یا آسیب دیده است، گاها قابل تعمیر نیستند و تنها راه تعویض است. برای خرید و مشاوره صفحه نمایش به نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران بروید تا از پشتیبانی ما بهرمند شوید.

تعمیر گرم شدن ال این وان

نشانه‌های بیش از حد داغ شدن رایانه عبارتند از: وقتی دستگاه لمس می‌کنید گرم است، بیش از حد حال کارکردن فن،  صداهای چرخشی بلندی که از دستگاه می‌آید. همچنین ممکنه در زمانی که رایانه سعی می‌کند دستگاه را خنک کند و مانع از آسیب‌های داخلی به دستگاه شود، با کاهش سرعت یا خاموش شدن مواجه شوید. اگر عملکرد دستگاه افت کند همزمان با استفاده از بازی یا ویرایش نرم افزارهای سنگین، احتمالاً به دلیل گرمای بیش از حد است. اما از آنجایی که این علائم می‌تواند ناشی از مشکلات دیگری نیز باشد، بهتر است با بررسی دمای داخل رایانه مطمئن شوید که علت گرمای بیش از حد است.

1. موقعیت مکانی بد:

موقعیت مکانی کامپیوتر نقش زیادی در توانایی دستگاه در خنک شدن دارد. اتاق‌هایی که دارای تهویه ضعیف هستند یا اتاق‌هایی که حداقل کنترل آب و هوا را دریافت می‌کنند، محیط‌های خطرناک برای رایانه هستند، به ویژه در طول تابستان که گرما بیشتر است. اگر کامپیوتر در معرض نور مستقیم خورشید باشد، می‌تواند دمای را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. کامپیوتر را دور از پنجره‌ها و دیگر منابع نور و در محیطی با دمای کنترل شده نگه دارید.

2. تهویه ضعیف:

تهویه ضعیف نیز می‌تواند یکی از دلایل مهم گرمای بیش از حد در ال این وان شود. اکثر کیس‌های کامپیوتر دارای دریچه‌هایی هستند که اجازه عبور هوا به داخل و خارج از محفظه را می‌دهند. اگر این دریچه ها به دلیل محل قرارگیری رایانه، تجمع گرد و غبار یا دلایل دیگر پوشانده شوند، این جریان هوای حیاتی متوقف می‌شود و هوای گرم در داخل رایانه جریان می‌یابد. دریچه‌ها را باز نگه دارید تا اجازه عبور هوا به داخل و خارج از بدنه را بدهد تا گرمای بیش از حد به حداقل برسد و در صورت مشکل در تهویه هوا به نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران بروید.

3. تجمع گرد و غبار:

تجمع گرد و غبار درون دریچه‌ها و اجزای داخلی می‌تواند باعث گرمای بیش از حد شود. در حالی که گرد و غبار روی دریچه‌ها نشسته باشد جریان هوا را مسدود می‎‌کند، گرد و غبار روی اجزای داخلی کامپیوتر عایق می‌شود و گرما را به دام می‌اندازد.به ویژه در قطعاتی که به طور منظم مقادیر زیادی گرما تولید می‌کنند، مانند CPU و منبع تغذیه، مشکل ساز می‌شود. به طور دوره‌ای برای تمیز کردن دستگاه به تکنسین ماهر مراجعه کنید که پیشنهاد ما نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران است.

4. اجزای ساطع کننده گرما:

چندین جزء کامپیوتر در طول عملیات عادی گرما تولید می‌کنند، مهمترین آنها پردازنده و منبع تغذیه هستند که هر دو گرمای قابل توجهی تولید می‌کنند. در اکثر شرایط، تولید گرما توسط سیستم خنک کننده ال این وان و تهویه مناسب کاهش می‌یابد.

5. خرابی یا خنک کننده ناکافی:

همه رایانه‌ها به نوعی سیستم خنک کننده داخلی مجهز هستند، در بیشتر موارد، سیستم از یک فن کوچک تشکیل شده است که گردش هوا را در سرتاسر بدنه افزایش می‌دهد و مستقیماً به سمت اجزای تولید کننده گرما جهت کاهش دمای آنها نشانه می‌روند. اگر سیستم خنک کننده رایانه به درستی کار نمی‌کند یا قدرت آن کافی نیست، می‌توانید برای برطرف کردن مشکل به نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران مراجعه کنید.

تعمیر هنگ کردن ال این وان

1. برنامه‌های زیادی در حال اجرا هستند:

هر بنرم افزاری که روی سیستم باز می‌شود، برای ادامه کار به منابع داخلی و سخت‌افزاری نیاز دارد. اگر چندین برنامه در حال اجرا هستند، ممکنه رایانه منابع کافی نداشته باشد زیرا حافظه توسط تعدادی از برنامه‌ها استفاده می‌شود. برای جلوگیری از این امر توصیه می‌شود که برنامه‌های مورد نیاز خود را فقط باز کنید و همه برنامه‌ها را باهم باز نکنید.

2. مشکلات سیستم عامل:

برای اطمینان از عملکرد بهتر دستگاه مطمئن شوید، که همه بروزرسانی‌ها نصب شده‌اند. برای اینکه بتوانید سیستم را بروز نگه دارید، ضروری است که از یک نسخه قانونی از سیستم عامل استفاده کنید. توصیه ما این است که همیشه یک نسخه قانونی از ویندوز مایکروسافت را اجرا کنید تا بتوانید بروزرسانی‌ها را دانلود کنید. در صورتی که در نصب ویندوز یا بروزرسانی یا در نصب ویندوز اصل مشکل دارید نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران مراجعه فرمایید.

3. گرم شدن بیش از حد: 

اگر دمای پردازنده سیستم بالاتر از حد معمول برود، احتمال وجود دارد که کامپیوتر هنگ بزند. علائمی که از طریق آنها می‌توانید دمای بالای پردازنده را تشخیص دهید نویز غیرعادی هنگام راه اندازی و صداهای بلند است. وقتی سیستم را روشن می‌کنید آن را بررسی کنید و به صدای تولید شده توسط فن با دقت گوش دهید. همچنین، RPM را کنترل کنید، وارد تنظیمات CMOS شوید و مطمئن شوید که هیچ پیام خطایی توسط BIOS گزارش نشده است.

4. پیکربندی اشتباه سخت افزار:

یکی از دلایل اصلی مشکل هنگ کردن ال این وان پیکربندی اشتباه سخت افزار است. این ممکنه به دلیل پیکربندی نادرست اجزای سخت افزاری که اخیراً روی رایانه نصب شده‌اند موجب مشکل شود. ممکنه قطعه سخت افزاری که اخیراً نصب کرده‌اید با رایانه ناسازگار داشته باشد، آن سخت افزار را بردارید و سپس تست کنید که آیا کامپیوتر به خوبی کار می کند یا خیر. سپس به دنبال مناسب ترین جایگزین برای مکانیزم سخت افزاری حذف شده باشید، برای حل مشکل به نمایندگی تعمیر ال این وان در غرب تهران حتما سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *