تعمیر کنسول بازی در غرب تهران

تعمیر کنسول بازی در غرب تهران

تعمیر کنسول بازی در غرب تهران

کنسول بازی از ابزارهای پرکاربرد الکتریکی به شمار می ایند که در هر خانه وجود دارند. از جمله کنسول های بازی پرطرفدار میتوان ایکس باکس و پلی استیشن را نام برد که طرفداران بسیاری در سرتاسر دنیا دارند. با افزایش قیمت خرید کنسول بازی تعمیر آن ها اهمیت بیشتری پیدا کرذه است. پس تعمیر کنسول بازی امری بسیار مهم به حساب می اید و باید دستگاه خود را به متخصصین بسپارید.

 مگابایت سیستم با تعمیر کنسول بازی در غرب تهران اینجاست که به شما عزیزان کمک کند. تیم مگابایت سیستم با جدیدترین متد تعمیر کنسول بازی و با استفاده از قطعات اصل به تعمیر دستگاه می پردازد. از سوی دیگر خدمات مگابایت سیستم به اینجا محدود نمی شود. خدمات متنوع مگابایت سیستم عبارتند از گارانتی 50 روزه پس از تعمیر، مشاوره رایگان، شفافیت در فاکتور هزینه ها و حداکثر کیفیت تعمیر با کمترین هزینه را میتوان از ویژگی های نمایندگی تعمیر کنسول بازی در غرب تهران نام برد.

تعمیر ایکس باکس

نمی شود اسم کنسول بازی اورده شود ولی اسمی از کنسول های بازی ایکس باکس اورده نشود. کنسول ایکس باکس باکس ماکروسافت بیش از دو دهه است که تولید می شوند و با استقبال فراوانی رو به رو شده است. سری کنسول های بازی ایکس باکس ابتدا در سال 2001 در ایالات متحده ارائه شدند. سپس بعد از ان دومین کنسول خود را که با نام ایکس باکس 360 بود را در سال 2005 به بازار فرستاد. بعد از ان هم ایکس باکس وان در 2013 و ایکس باکس سری ایکس و اس را در نوامبر 2020 منتشر کرد.

هر دستگاه الکتریکی یک روزی بالاخره دچار مشکل می شود و کنسول های بازی ایکس باکس از این قاعده مستثنا نیستند. از جمله مشکلات رایجع ان میتوان به خوانده نشدن CD، ارور در هنگان اجرا بازی، خرابی فن کنسول ایکس باکس، خرابی دسته، مشکل خاموش شدن ناگهانی کنسول بازی ایکس باکس، پرش تصویر، صدا نداشتن، داغ کردن بیش از حد، لگ هنگام بازی،خاموش شدن ناگهانی و مشکلات دیگر ولی نگران هیچ مشکلی نباشید نمایندگی تعمیر کنسول بازی در غرب تهران اینجاست که تمام مشکلات کنسول بازی را حل کند.

1. آسیب دیدگی را بررسی کنید:

دیسک را بررسی کنید:  به دو طرف دیسک نگاه کنید. آیا خط و خش، لک، ترک یا بریدگی وجود دارد؟ دیسک را وارد کنید و گوش دهید تا ببینید آیا در داخل درایو دیسک به صدا در می آید یا به طور مداوم می چرخد.

کنسول را بازرسی کنید:  Xbox خود را برای هر گونه آسیب فیزیکی بررسی کنید: ریختن، کثیفی یا فرورفتگی. آیا تا کنون به زمین خورده است؟ در این حالت ممکن است درایو یا دیسک درج شده آسیب دیده باشد.

در صورت ضربه فیزیکی و ریخته شدن مایعات روی کنسول بازی و رفتن گرد خاک درون کنسول بازی به نمایندگی تعمیر کنسول بازی در غرب تهران سر بزنید.

2. قطعات را تمیز کنید

پس از بررسی های انجام شده مهم است که هرگونه آلودگی را در درایو دیسک و بازی خود پاک کنید:

  • یک پارچه میکروفیبر
  • یک برس نرم
  • یک قوطی هوای فشرده
  • یک بطری الکل

گرد و غبار درایو دیسک را از بین ببرید:  از پارچه میکروفیبر برای پاک کردن اطراف درایو دیسک استفاده کنید تا از شر هر گونه آلودگی، مو یا زباله خلاص شوید. سپس از برس نرم استفاده کنید تا اطراف دهانه (یا سینی درایو دیسک) یا قوطی هوای فشرده را به آرامی تمیز کنید تا گرد و غباری که به سختی قابل دسترسی است را خارج کنید.

پاک کردن باقی مانده روی دیسک:  از پارچه میکروفیبر برای پاک کردن هر دو طرف دیسک، به خصوص قسمت زیرین آن استفاده کنید. برای از بین بردن لکه های چسبناک می توانید مقدار اندکی الکل روی پارچه بریزید، مطمئن شوید قبل از قرار دادن مجدد دیسک در ایکس باکس کاملا خشک شده باشد.

پیشنهاد کارشناسی مگابایت سیستم: این مراحل در خانه انجام ندهید و به مرکز تخصصی تعمیر کنسول بازی در غرب تهران مراجعه کنید.

3. دیسک دیگری را تست کنید

سعی کنید دیسک دیگری را در Xbox قرار دهید. آیا همچنان مشکلات وجود دارد؟ اگر هیچ یک از دیسک ها کار نکرد، ببینید آیا دیسک ها روی کنسول دیگری پخش می شوند یا خیر.

4. ایکس باکس را به روز رسانی و راه اندازی مجدد کنید

گاهی اوقات خطاهای نرم افزاری باعث می شود دیسک های پخش نشود، بنابراین اگر مشکل دارید، کنسول ممکن است به به روز رسانی نیاز داشته باشد.

وضعیت و ذخیره سازی را بررسی کنید

  1. صفحه وضعیت ایکس باکس به صورت آنلاین بروید تا ببینید آیا سرویس های شبکه قطع است یا خیر، سپس ببینید چقدر فضا روی هارد دیسک باقی مانده است. در اینجا به این صورت است:
  2. دکمه Xbox را روی کنترلر خود فشار دهید   تا راهنما باز شود، سپس  Profile & system را انتخاب کنید.
  3. تنظیمات  >  سیستم  >  فضای ذخیره سازی را باز کنید  .

به روز رسانی ها را نصب کن

اگر فضا ذخیره‌سازی کافی روی دیسک موجود بود، بروزرسانی‌های نرم‌افزاری موجود را دانلود کنید:

  1. مطمئن شوید که ایکس باکس به اینترنت متصل است.
  2. دکمه ایکس باکس را روی کنترلر فشار دهید تا راهنما باز شود، سپس  Profile & system را انتخاب کنید .
  3. تنظیمات  >  سیستم  >  به‌روزرسانی‌ها را برای بروزرسانی کنسول باز کنید.

سیستم را ریستارت کنید

هنگامی که ایکس باکس به طور کامل به روز شد، آن را دوباره راه اندازی کنید. صورت گرفتن این کار می تواند مشکلات مختلفی را برطرف کند. فقط دکمه ایکس باکس را روی کنسول به مدت 10 ثانیه فشار دهید و نگه دارید و دوباره را فشار دهید تا ایکس باکس دوباره روشن شود.

تعمیر پلی استیشن

کنسول پلی استیشن که میتوان آن را محبوب ترین کنسول بازی جهان نیز نامید. کنسول بازی بسیار قدرتمند و محبوبی است، ولی هر محصول الکتریکی دارای یکسری معایب است یا به مرور زمان دچار ایراداتی می شود که یک امر طبیعی است. ولی نگران نباشید برای حل مشکلات تنها نیستید و تیم مگابایت سیستم در کنار شما قرار دارد.

مشکلات رایجی که برای کنسول بازی پلی استیشن میفتد عبارتند از: خراب شدن دسته، ویروسی شدن، روشن نشدن، هنگ کردن، تصویر ندادن، چراغ ابی، قبول نکردن دیسک و داغ شدن بیش از حد کنسول از جمله مشکلات رایج این کنسول است.

ولی نگران این موضوع نباشید نمایندگی تعمیر کنسول بازی در غرب تهران در کنار شما است. خدمات متنوع مگابایت سیستم عبارتند از گارانتی 50 روزه، حل مشکلات سخت اقزاری، حل مشکلات نرم افزاری، شفافیت در فاکتور هزینه، مشاوره رایگان و کیفیت بالا با کمترین هزینه از جمله خدمات نمایندگی تعمیر کنسول بازی در غرب تهران است.