تعمیر کامپیوتر در غرب تهران

تعمیر کامپیوتر فرآیند شناسایی، عیب یابی و رفع مشکلات و مسائل موجود در یک کامپیوتر معیوب است. تعمیر کامپیوتر حوزه وسیعی است که ابزارها، تکنیک‌ها و رویه‌های زیادی را در بر می‌گیرد که برای تعمیر سخت افزار، نرم افزار یا مشکلات شبکه/اینترنت استفاده می‌شود. مجموعه مگابایت سیستم در کنارتان است، تا هرگونه مشکل در دستگاه کامپیوترتان را برطرف کند.

تعمیر کامپیوتر در غرب تهران

تعمیر کامپیوتر در غرب تهران با جدیدترین متد روز دنیا

تعمیر کامپیوتر توسط تکنسین تخصصی تعمیر کامپیوتر انجام می شود. به طور معمول، یک خطای سخت افزاری نیاز به بررسی فیزیکی کامپیوتر و آزمایش برای ناهنجاری ها دارد. قطعات مشکوک مانند حافظه با دسترسی تصادفی (RAM)، هارد دیسک، منبع تغذیه یا درایو نوری ممکن است به صورت جداگانه بررسی، عیب یابی یا در صورت تشخیص خطا جایگزین شوند. این معمولاً به تجهیزات و لوازم جانبی خاصی برای جداسازی و سرهم کردن رایانه نیاز دارد.

مشکلات تعمیر کامپیوتر مبتنی بر نرم افزار عموماً به پیکربندی یا بروزرسانی سیستم عامل (OS)، برنامه‌های کاربردی نصب شده، ویروس‌ها و سایر خدمات نرم افزاری مربوط می شود. به طور مشابه، تعمیر رایانه برای مشکلات شبکه/اینترنت به رایانه اجازه می‌دهد تا به طور کامل از خدمات موجود و شبکه استفاده کند. مشکلات مبتنی بر سخت افزار نیز عموما شامل مشکلات در صفحه نمایش، کیبورد، بلندگو و غیره می‌شود. 

مگابایت سیستم برای تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری خدمات گوناگونی در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران ارائه می‌دهد. از جمله خدمات گارانتی 50 روزه پس از تعمیر است، به گونه‌ای که دستگاه تا 50 روز پس از تعمیر اگر دچار مشکل شد به صورت رایگان تعمیر خواهد شد. خدمات دیگری نیز همچون شفافیت در فاکتور هزینه نیز موجود است، به گونه‌ای که تمامی هزینه‌ها به طور دقیق قید شده است و هیچ گونه هزینه اضافی گرفته نخواهد شد.

پشتیبانی رایگان از ویژگی‌های منحصر به فرد نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران است، که به صورت کاملا رایگان چه بعد از تعمیر و چه قبل از تعمیر پشتیبانی صورت می‌گیرد. از خدمات دیگر این مجموعه نصب رایگان آنتی‌ویروس است، همه ما میدانیم چه میزان ویروس‌ها میتوانند به دستگاه آسیبات جدی برسانند ما این موضوع درک کرده و به صورت رایگان آنتی ویروس را نصب خواهیم کرد.  ارسال رایگان محصول پس از تعمیر از خدمات دیگر مجموعه نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مگابایت سیستم است.

تعمیر در محل از خدمات ویژه مگابایت سیستم است، به گونه‌ای که با تماس با پشتیبانی نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران می‌گیرید و تکنسین‌ها به محل فرستاده می‌شوند. تا در صورت امکان در محل تعمیرات صورت گیرد و اگر تعمیرات سنگین باشد دستگاه به نمایندگی فرستاده می‌شود و تعمیرات در آن جا صورت گیرد.

تعمیر رم کامپیوتر

رایج‌ترین مشکلات رم کامپیوتر که در مگابایت سیستم خواهیم پرداخت:

1. کاهش عملکرد محاسباتی:

وقتی سرعت کامپیوتر شروع به کاهش می‌کند، معمولاً نشانه‌ای از مشکل در حافظه است. در ابتدا، دستگاه با نرخ متوسط کار می کند، اما با گذشت زمان و عملکرد آن کاهش پیدا خواهد کرد. اینگونه مشکلات معمولاً ناشی از کندی RAM است، که در نمایندگی ایسوس در غرب تهران قابل تعمیر است.

سعی کنید از برنامه‌های سنگین مانند فتوشاپ یا اجرای بازی‌های سنگین مانند god of war و PUBG دوری کنید. اگر متوجه شدید سرعت کامپیوتر هنگام اجرای چنین برنامه‌هایی کند می‌شود، ممکنه به دلیل خرابی RAM است. 

برای تست اینکه آیا مشکل در رم شماست یا خیر، رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید، اما این بار هیچ برنامه‌ای را روی رایانه اجرا نکنید. اگر هنوز مشکلات عملکردی بدون استفاده از هیچ نرم افزاری وجود داشته باشد، متأسفانه ممکن است تقصیر به گردن رم بیفتد، در صورتی که هنوز مطمعن نیستید به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه کنید.

2. راه اندازی مجدد خودکار: 

هنگامی که در میانه کار هستید رایانه به طور خودکار راه اندازی مجدد می‌شود. اینگونه مشکل همیشه نشان دهنده خرابی RAM نیست، می‌تواند نشان دهنده خرابی در قسمت‌های دیگر باشد که تشخیص دقیق آن برای کاربران دشوار است. راه اندازی مجدد خودکار همچنین می تواند نشان دهنده خرابی هارد دیسک یا SSD باشد، رایانه ها نیز اغلب به طور تصادفی راه اندازی مجدد می‌شوند. بهتره تشخیص مشکل را به متخصصین این حوضه بسپارید و در کادر مجرب تعمیر کامپیوتر در غرب تهران منتظر شما عزیزان هستیم.

3. به طور تصادفی برنامه‌ها از کار بیفتند:

عوامل زیادی می‌توانند باعث از کار افتادن برنامه‌ها شوند و شناسایی علت ضروری است. اگر این خرابی‌های رایانه به طور تصادفی اتفاق بیفتد، ممکن است RAMدچار مشکلاتی بوده است. به عنوان مثال، اگر دستگاه هنگام باز کردن برنامه‌های سنگین از کار بیفتد، سخت افزار احتمالاً دچار مشکل شده است. با این حال، اگر این خرابی بدون هشدار اتفاق بیفتد، RAM به درستی کار نمی‌کند. به همین ترتیب، اگر ویندوز رایانه شما برای چند دقیقه یخ کند، که معمولا 3 تا 4 دقیقه طول می‌کشد تا مرورگری مانند Chrome باز شود.

سیستم ممکنه با مشکلات RAM مواجه شده است، یا ممکن است ناشی از بدافزار یا ویروس است. بنابراین، ابتدا باید یک اسکن آنتی ویروس را روی رایانه شخصی خود اجرا کنید. اگر این مشکل ادامه داشت، به احتمال زیاد RAM مشکل دارد و برای تعمیر می‌توانید به تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مگابایت سیستم مراجعه کنید.

4. داده‌ها و فایل‌های خراب:

رم معیوب می‌تواند به سیستم آسیب جدی وارد کند، زیرا به مرور زمان فایل‌ها را به آرامی خراب می‌کند. ممکن است متوجه شوید که اسناد مشاهده شده یا ذخیره شده بیشتر و بیشتر خراب می‌شوند. این اولین علامت اینه که چیزی در ساختار فایل هارد دیسک شما درست نیست.

این موضوع روز به روز بدتر می‌شود تا زمانی که به نقطه ای برسید که حتی راه اندازی غیرممکن شود – پس زیاد منتظر نمانید! یک مشکل نادیده گرفته شده در RAM معیوب می‌تواند منجر به خرابی کامل دستگاه به دلیل تخریب تدریجی فایل‌های قدیمی شود. در صورت مشاهده این مشکل سریعا به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه کنید زیرا برای این مشکل وقت به معنای واقعی کلمه طلا است.

5. BSOD هر چند وقت یکبار چشمک می زند: 

این یکی وحشتناک است، اما به راحتی قابل تشخیص است: هنگامی که مشکل رم دارید، صفحه آبی مرگ ظاهر می‌شود و حتی ممکن است برخی از پیام‎‌های خطا را درست قبل از راه اندازی مجدد سیستم مشاهده کنید. BSOD یک علامت هشدار آزاردهنده است زیرا متن به سرعت چشمک می‌زند به عنوان کدهای خطا که درک آنها چالش برانگیز است. با این حال، این می‌تواند ناشی از یک حافظه فشرده برنامه کاربردی باشد، هر برنامه‌ای را که استفاده می‌کنید ببندید تا زمانی که عامل ایجاد کننده BSOD را پیدا کنید.

6. کارت ویدئو بارگیری نمی‌شود: 

حتما هربار که کامپیوتر را روشن می‌کنید صدای بوق بلندی شنیده‌اید. این بوق نشان می‌دهد که رایانه شما کارت گرافیک شما را شناسایی کرده است و یک غمل کاملا طبیعی است. اما اگر این صدا را در طول فرآیند بوت نمی‌شنوید، ممکن است کامپیوتر شما مشکل رم داشته باشد. سیستم عامل شما همچنین یک اعلان روی صفحه در طول فرآیند بوت شدن نمایش می‌دهد. در واقع، چنین علائمی می‌تواند به دلیل خراب شدن کارت‌های ویدئویی ظاهر شود.

 یک بوق بلند سه‌گانه هنگام راه‌اندازی رایانه Mac نشان‌دهنده مشکل RAM است. در  صورت مشاهده این مشکلات به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران سر بزنید تا از خدمات ما بهره ببرید.

7. صدای بوق کامپیوتر در حین POST:

هنگامی که رایانه خود را روشن می‌کنید، چندین بوق یا یک بوق مداوم تولید می‌کند. این بوق‌ها می‌توانند نشان دهنده مشکلات مختلفی از جمله خرابی RAM باشند، سازنده مادربرد بایوس شما کدهای بوق را تعیین می‌کند. شما باید کدهای بیپ را برای رایانه شخصی خود (که توسط سازنده مادربرد ارائه شده است) بررسی کنید تا متوجه شوید چه مشکلی در آن وجود دارد. تشخیص مشکل صد در صد میتواند چالش برانگیز باشد برای همین تکنسین‌های ماهر ما در این زمینه خدمات رسانی می‌کنند.

تعمیر cpu کامپیوتر

شناخت علائم خرابی cpu در مگابایت سیستم:

در سلسله مراتب کامپیوتر، پردازنده به عنوان پادشاه می‌ایستد، وقتی از کار بیفتد کل سیستم از همین روش پیروی می‌کند. در اینجا چند نشانه آشکار وجود دارد که نشان می‌دهد CPU ممکن است مشکل دارد:

 1. صفحه آبی (BSOD): این یکی از گویاترین نشانه هاست، اگرچه ممکن است به معنای مشکلات با سایر اجزا باشد، یک BSOD تکرارشونده اغلب به مشکلات پردازنده اشاره دارد.
 2. کامپیوتر بوت می‌شود اما نمایشگر ندارد: اگر رایانه شما روشن می شود، اما چیزی روی صفحه نمایش ظاهر نمی شود، احتمال خرابی پردازنده وجود دارد.
 3. خاموش شدن تصادفی، فریز یا راه‌اندازی مجدد: در حالی که این موارد می‌توانند مشکلات مربوط به نرم‌افزار یا سایر اجزای سخت‌افزاری را در صورت بروز مکرر نشان دهند، ممکن است پردازنده مقصر باشد.
 4. کامپیوتر بوت نمی‌شود: اگر کامپیوتر به طور کامل راه اندازی نشود، این احتمال وجود دارد که CPU از بین رفته است.
 5. پیام‌های خطای مربوط به پردازنده: پیام‌های خطایی که به پردازنده یا CPU شما هنگام راه‌اندازی اشاره می‌کنند، می‌تواند نشان دهنده وجود مشکل است.
 6. گرمای بیش از حد: این کار عملکرد را برای خنک کردن کاهش می‌دهد، اگر کنترل نشود، گرمای بیش از حد می‌تواند به پردازنده آسیب دائمی برساند. 
هر کدام از موارد ذکر شده در صورت رخ دادند حتما به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه کنید تا با تیمی متخصص تعمیرات صورت گیرد.

علل مرگ پردازنده که باید بدانیم چیست:

 1. گرمای بیش از حد: پردازنده‌ها گرما تولید می‌کنند و بدون خنک‌سازی مناسب، می‌توانند بیش از حد گرم شوند و از کار بیفتند.
 2. اورکلاک کردن: اورکلاک کردن CPU برای اینکه سریعتر از سرعت خود کار کند، اگر به درستی انجام نشود، می‌تواند باعث از کار افتادن سی پی یو شود.
 3. نوسانات الکتریکی یا نوسانات برق: افزایش ناگهانی برق می‌تواند به CPU و سایر قطعات کامپیوتر آسیب برساند.
 4. نصب نادرست یا آسیب فیزیکی: نصب نادرست CPU یا استفاده نادرست می‌تواند باعث آسیب فیزیکی شود و منجر به خرابی شود.
 5. سن: پردازنده‌ها، مانند همه چیزها، طول عمر دارند، با گذشت زمان، عملکرد آنها می تواند افت کند تا اینکه یک روزی از کار بیفیتند. 
در صورت رخ داد هر کدام از موارد بالا حتما بلادرنگ به تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مگابایت سیستم مراجعه فرمایید.

تعمیر صفحه نمایش کامپیوتر

سوسو زدن مداوم صفحه نمایش کامپیوتر:

سوسو زدن مداوم یا پرش صفحه نمایش معمولاً توسط درایورهای نمایشگر رایانه صور می‌گیرد. برای حل مشکل، با راه اندازی رایانه در حالت ایمن و حذف نصب آن با استفاده از آداپتور نمایش، آن را بروز کنید. به‌روزرسانی‌های موجود را بررسی کنید و موارد مورد نیاز را نصب کنید. تنظیم نرخ تازه سازی را در تنظیمات صفحه نمایش سیستم عامل بررسی کنید. اگر نادرست است، تنظیم هرتز مناسب را اعمال کنید. 

دلیل دیگر می تواند معیوب یا شل بودن کابل ویدیو یا برق باشد، بنابراین کابل کامپیوتر و مانیتور را چک کنید. همچنین کابل‌های برق را در دو طرف محکم کنید، ممکنه دلایل بیشتری برای سوسو زدن صفحه نمایش وجود داشته باشد و یافتن مورد مناسب برای رفع آن مهم است. پس برای عیب یابی و راه تعمیر و همچنین تعمیر دستگاه به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه فرمایید.

پیکسل مرده در صفحه نمایش:

یک نقطه روی صفحه که به صورت یک یا چند مربع سیاه نشان داده می‌شود، اغلب به عنوان یک پیکسل مرده در نظر گرفته می‌شوند. یک پیکسل گیر کرده تا حدودی شبیه به یک پیکسل مرده است، اما در یک رنگ قرمز، سبز یا آبی نشان داده می‌شود. 

می‌توانید با ماساژ فیزیکی پنل صفحه نمایش، مشکل پیکسل گیر کرده را خودتان برطرف کنید. اما برای یک پیکسل مرده، نمی‌توانید خودتان آن را تعمیر کنید، زیرا این نقص فیزیکی پنل صفحه نمایش است. برای حل مشکل و تعمیر دستگاه به تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مگابایت سیستم مراجعه کنید تا از خدمات ما بهره بجویید.

صفحه نمایش کشیده، روشن یا تاریک: 

این مشکل نمایشگر ممکنه به دلیل فشار تصادفی روی مانیتور و صفحه کلید یا توسط کاربر رخ دهد. به هر دلیلی که می‌خواهد باشد، هر نوع مشکل در صفحه نمایش آزاردهنده است زیرا شما قادر به دریافت خروجی مناسب نیستید. باید به تنظیمات بروید و تنظیمات پیش فرض را بازیابی کنید. چندین گزینه وجود دارد، بنابراین می‌توانید یک صفحه نمایش را به هر طریقی تنظیم کنید. 

خطوط عمودی رنگی: 

آسیب به صفحه نمایش یا خرابی سخت افزار می‌تواند باعث ایجاد خطوط عمودی تک یا چند رنگی را روی صفحه ایجاد کند. برای رفع اینگونه مشکلات، سیستم را از برق بکشید و پس از فشار دادن دکمه پاور به مدت 30 ثانیه، آن را مجددا راه اندازی کنید. اگر مشکل برطرف نشد، ممکنه مشکل در صفحه LCD باشد، کامپیوتر خود را به مانیتور دیگری متصل کنید. تنها راه حل تعویض صفحه نمایش LCD است، که برای این کار تعمیر کامپیوتر در غرب تهران گزینه‌های زیادی برای تعویض صفحه نمایش در اختیارتان می‌گذارد.

نمایشگر سیاه:

گاهی اوقات در هنگام روشن کردن رایانه شخصی، چراغ‌ها شروع به چشمک زدن می‌کنند، اما صفحه نمایش چیزی را نشان نمی‌دهد. صفحه نمایش کامپیوتر کاملا سیاه معمولاً به دلیل معیوب بودن مادربرد اتفاق می‌افتد. بنابراین راه حل آن یا تنظیم مجدد کامپیوتر یا تعمیر یا تعویض مادربرد است، که هر دو حالت تعمیر در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران صورت می‌گیرد. 

خاموش شدن تصادفی: 

اگر مانیتور مرتباً خاموش می‌شود، احتمال زیادی وجود دارد که قدرت کافی از محافظ برق دریافت نمی‌کند. قطع کننده مدار را بررسی کنید و مطمئن شوید که کابل برق به درستی وصل شده است. دلیل دیگر می‌تواند گرم شدن بیش از حد مبدل برق داخلی یا خارجی باشد، اگر علت داغ شدن بیش از حد آداپتور برق یا مانیتور است، آنها را تعویض کنید. 

صفحه نمایش تار: 

صفحه مانیتور ممکن است، به دلایل زیادی تار نشان دهد، شما می‌توانید آن را به روش‌های مختلف تعمیر کنید. این شامل تنظیمات سخت، استفاده از کابل‌های جدید برای اتصال CPU با مانیتور و تنظیم وضوح صفحه است. هر مشکلی در کارت گرافیک یا درایور گرافیک ممکن است شروع به نشان دادن وضوح نادرست روی صفحه کند. با استفاده از یک کارت گرافیک جدید یا به‌روزرسانی درایور می‌توانید این مشکل را برطرف کنید. اگر کار نکرد، ممکن است علت مشکل الکترونیک داخلی باشد، که برای حل هرکدام از مشکلات تعمیر کامپیوتر در غرب تهران در خدمت است، تا مشکلات را برطرف کند.

صفحه نمایش ترک خورده:

ترک خوردگی صفحه نمایش کامپیوتر نه تنها بر روی صفحه نمایش تاثیر می‌گذارد، بلکه عملکرد کلی دستگاه را کاهش می‌دهد. اگر صفحه نمایش کامپیوتر ترک خورده است، فقط یک راه برای تعمیر دارید، یعنی تعویض صفحه نمایش گران قیمت است. برای تعویض صفحه نمایشگر خود به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه فرمایید.

وزوز: 

وزوز یا صدای ناله در مانیتور می‌تواند به دلیل مشکلاتی در تنظیم برق لامپ‌ها ایجاد شود. در این مورد، یافتن دلیل مناسب برای رفع مشکل ضروری است، ممکنه خرابی سخت افزار یا خطای نرم افزاری باشد که ممکنه منجر به وزوز شود.

تعمیر کیبورد کامپیوتر

صفحه کلید پاسخ نمی دهد:

اگر صفحه‌کلید ناگهان از کار بیفتد، این نشان‌دهنده مشکل برق کیبورد یا نرم‌افزار است. با اصول اولیه شروع کنید: اگر صفحه کلید سیمی دارید، بررسی کنید که اتصال به رایانه به درستی شکل گرفته است یا خیر. پیشنهاد می‌شود کیبورد را از برق بکشید و در صورت لزوم دوباره آن را متصل کنید. برای صفحه‌کلیدهای بی‌سیم، بررسی کنید که هنوز باتری عمر دارد یا خیر و آن‌ها را به منبع برق وصل کنید تا ببینید آیا مشکل برطرف می‌شود. در صورت مشکل در کیبورد سیمی و غیر سیمی به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه فرمایید.

در بخش نرم افزار، اگر صفحه کلید بی سیم دارید، اتصال بلوتوث را غیرفعال کنید و دوباره فعال کنید تا ببینید آیا مشکل برطرف می‌شود یا خیر. اگر نه، نگاه کنید تا ببینید آیا به بروزرسانی نیاز دارید یا خیر و اگر بروزرسانی موجود است آن را نصب کنید. همچنین باید به بخش Device Manager و Keyboards بروید تا بررسی کنید که آیا درایورها نیاز به بروزرسانی جداگانه با نسخه جدید دارند.

حتی اگر هیچ بروزرسانی در انتظار شما نیست، تمام لوازم جانبی دیگر را به جز لوازم مورد نیاز از رایانه جدا کرده و راه اندازی مجدد کنید. راه اندازی مجدد کامل بدون هیچ گونه اتصال دیگری می‌تواند صفحه کلید را به حالت اول بازگرداند. اگر همه موارد گفته شده جواب ندادند، یک بررسی ویروس انجام دهید: برخی بدافزارها می‌توانند با لوازم جانبی مانند صفحه کلید تداخل داشته باشند و کار کردن آن‌ها را تحت شعاع خود قرار دهند.

صفحه کلید روشن می‌شود اما اصلاً کار نمی‌کند:

اگر می‌بینید چراغ‌های نشانگر روشن می‌شوند اما نمی‌توانید هیچ پاسخی از صفحه‌کلید دریافت کنید، ابتدا به اتصال نگاهی بیندازید. برای صفحه کلیدهای سیمی، بررسی کنید که آیا به نوع مناسبی از درگاه USB وصل شده است یا خیر: صفحه کلیدهای مختلف برای پروتکل های USB مختلف طراحی شده اند و ممکن است با همه پورت‌ها سازگار نباشند، حتی اگر روشن شوند. برای مدل‌های بی‌سیم، اتصال بلوتوث را دوباره بررسی کنید و سعی کنید بلوتوث را غیرفعال کنید و سپس مجدد وصل کنید تا ببینید آیا مشکل برطرف می‌شود.

اگر همه موارد فوق به درستی کار می‌کردند، وقت آن است که به درایورهای صفحه کلید خود بررسی کنید. Device Manager را جستجو کنید و پنجره آن را باز کنید، برای مشاهده درایورهای فعلی خود، بخش صفحه کلیدها را پیدا کرده و گسترش دهید. برای حذف درایورها کلیک راست کنید، سپس کامپیوتر خود را ریست کنید. هنگامی که دوباره وارد سیستم شدید، ویندوز باید به طور خودکار درایورهای مناسب برای صفحه کلید شما را پیدا و دانلود کند. برای بروزرسانی درایورهای کامپیوتر به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه فرمایید.

کلیدهای خاص کار نمی‌کنند: 

با جستجوی دلایل اساسی برای اینکه ممکن است یک کلید کار نکند، شروع کنید. به عنوان مثال، اگر یک صفحه کلید عددی دارید، احتمالاً یک کلید Number Lock دارید که می‌توانید آن را خاموش کنید. اگر کلید قفل به طور تصادفی فشار داده شود، توضیح می‌دهد که چرا کلیدهای عددی خاصی کار نمی‌کنند.

در غیر این صورت، این مشکل نشان دهنده مشکل سخت افزاری است، اگر یک صفحه کلید مکانیکی یا نسخه دیگری دارید که به شما امکان می‌دهد آن کلید خاص را بردارید، این کار را انجام دهید و آنچه را که در زیر آن پیدا است بررسی کنید. گاهی اوقات خرده زباله باعث می‌شود کلید به درستی روی سوئیچ فشار داده نشود و با تمیز کردن آن مشکل ممکنه برطرف شود.

ممکنه متوجه شده باشید که سوئیچ آسیب دیده است، مشکل جدی‌تری که حداقل برای مدتی نیاز به تعمیر صفحه کلید دارد. برندهای صفحه کلید مکانیکی گاهی اوقات به شما اجازه می‌دهند تا برای رفع مشکلاتی از این دست، کلیدها و سوئیچ‌ها را بخرید و جایگزین کنید. در غیر این صورت، احتمالا زمان آن فرا رسیده است که به دنبال یک مدل صفحه کلید جدید باشید و برای تعمیر و تعویض صفحه کلید به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران بروید و از خدمات ما استفاده کنید.

هنگام تایپ کلیدها به پارازیت ادامه می دهند: 

گیر کردن کلیدها نشانه اصلی کثیف بودن صفحه کلید شما و نیاز به تمیز کردن است. سطوح مختلفی از تمیز کردن وجود دارد: ما در مگابایت سیستم از بالاترین کیفیت تمیز کردن کیبورد برخورد دارند و بدون هیچ نگرانی به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه کنید

اما برای مشکلات جدی گیر کردن دکمه بهترین راه حل این است که کلیدها را بردارید و یک تمیز کردن کامل انجام دهید (این ممکنه گزینه‌ای برای صفحه کلیدهای قیچی یا پروانه‌ای نباشد، اما یک پاک کردن خوب همچنان کمک کننده خواهد بود). برای تمیز کردن و تعویض کیبورد به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در غرب تهران مراجعه کنید و شروع به تعمیرات پیشرفته دستگاه خود کنید.