تعمیر کامپیوتر در تهران

در زمانی که تمامی اطلاعات و کارهای زندگی افراد با رایانه‌ها صورت میگیرد، تعمیر کامپیوتر در تهران اهمیت بیشتری پیدا کرده است. اتفاقات گوناگونی باعث آسیب به روندکاری افراد بگذارد از جمله مشکلات سخت‌ افزاری و مشکلات نرم‌ افزاری از مشکلات اصلی هر دستگاهی است. در مجموعه مگابایت سیستم فقط تعمیرات کامپیوتر صورت نمی‌گیرد، بلکه ارتقا دستگاه نیز صورت می‌گیرد. از سوی دیگر با افزایش قیمت دستگاه‌های کامپیوتر و لپ‌تاپ تعمیرات با کیفیت و با سرعت بالا اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند.

تعمیر کامپیوتر با بالاترین کیفیت

تعمیرات کامپیوتر در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران

در دنیای امروز استفاده از کامپیوترها و رایانه‌های رومیزی فراتر از گذشته رفته است و در هر خانه‌ای عموما یک دستگاه وجود دارد. از سوی در این دستگاه ممکن است، بر اثر عوامل مختلف دچار مشکلات گوناگونی شود. از این رو با گسترش فناوری و از سوی دیگر نیاز جامعه برای تعمیرات رایانه‌ها با گسترش تقاضا زوبه‌رو بوده است. نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران نیز برای برطرف کردن نیاز هموطنان خود پیش قدم شده است، تا بهترین خدمات ممکن را ارائه کند.

خدمات متنوع در تعمیر کامپیوتر در تهران: 

1- شفافیت در فاکتور هزینه از مهمترین ویژگی‌های نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران است. اولین سوالی که در ذهن هر فردی میرسد شفافیت در فاکتور هزینه چه کمکی به ما می‌کند. همه ما تا کنون شده که در خواست تعمیری داده‌ایم و با مبالغ غیر منطقی روبه‌رو شده‌ایم. دقیقا شفافیت در فاکتور هزینه آمده است‌‌، جلوی اینگونه مشکلات را بگیرد. به این صورت که تمامی هزینه تعمیرات و هزینه دست مزد به طور دقیق آمده است، به صورت شفاف نیز مشخص است که هیچ هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

2- سرعت در تعمیرات از بزرگترین ویژگی‌های این نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران است، تعمیر کامپیوتر با استفاده از جدیدترین روش‌ها و ابزارات تعمیراتی استفاده می‌شود. وقتی از تجهیزات و جدیدترین متذ روز دنیا در تعمیرات استفاده می‌شود سرعت تعمیرات نیز به طور چشمگیری افزایش می‌یابد. از سوی دیگر نیز برای جلوگیری از حدر رفت وقت دوستان نیز ارسال رایگان دستگاه پس از تعمیر نیز ارائه می‌شود. در صورت تمایل استفاده از این خدمات میتوانید در خواست دهید همچنین امکان مراجعه حضوری نیز دارید.

3- یکی از بهترین خدمات تیم نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران افزایش امنیت دستگاه شما عزیزان است. افزایش امنیت دستگاه از مسائل کلیدی حریم خصوصی هر شخصی است، در صورت لو رفتن اطلاعات شخصی شما ممکن است، توسط اشخاص ناشناس مورد سواستفاده قرار گیرید. ما این مسئله درک کرده‌ایم و برای افزایش امنیت کامپیوترتان خدماتی همچون نصب رایگان آنتی‌ویروس قرار داده‌ایم. به اینگونه که پس از تعمیر دستگاهتان تیم نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران شروع به بررسی وجود ویروس می‌کند و در صورت وجود آن را از بین میبرند.

4- هر انسانی در زندگی یک گنج گرانبها دارد، که آن مهم‌ترین و ارزشمندترین بخش زندگی انسان است، که آن زمان است. برای محافظت از گنجتان تیم نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران خدمات تعمیر در محل نیز قرار داده است. به گونه‌ای که دیگر نیاز نیست ذر ترافیک شلوغ شهر تهران درگیر شوید. فقط لازمه به پشتیبانی تماس گرفته تا ما تکنسین‌های خود را ارسال کنیم به مکان مورد نظر شما تا در صورت امکان همان جا تعمیر کنند یا در صورت نیاز به تعمیرات پچیده‌تر دستگاه را به شرکت بیاورند. 

5- هر فردی که کامپیوتر خود را برای تعمیر به مراکز میبرد نیازمند اطمینان از مرکز مورد نظر است. ما اینجاییم که اطمینان مورد نظرتان را فراهم آوریم تا با خیالی راحت و آسوده دستگاه خود را برای تعمیر به ما بسپارید. مرکز مگابایت‌سیستم به طور رسمی ثبت شرکت کرده است، همچنین دارای گارانتی 50 روزه برای هر تعمیر خود نیز هست. به گونه‌ای که تا 50 روز پس از تعمیر کامپیوتر هرگونه مشکلی رخ داد دستگاه خود را برای تعمیر بازگردانید تا به صورت کاملا رایگان مجددا تعمیر شود.

6- مشاوره و پشتیبانی در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران مگابایت سیستم به صورت کاملا رایگان صورت می‌گیرد. دیگر نگران نباشید ما اینجاییم که تمامی دل مشغولیتان را بطرف کنیم و تمامی سوالات شما پاسخ داده می‌شود. چه قبل و چه بعد از تعمیر امکان مشاوره رایگان را دارید و در صورت هرگونه سوال و ابهام به سوالاتتان پاسخ داده می‌شود. پس از تعمیر نیز به طور دقیق مشکل دستگاه شرح داده می‌شود، تا مجددا دچار مشکل مورد نظر قرار نگیرید.

تعمیر کامپیوتر در تهران

تعمیر کامپیوتر در غرب تهران

تعمیر کامپیوتر در تهران از بخش‌های جذاب مگابایت سیستم است، که خدمات گوناگونی عرضه می‌کند. از جمله گارنتی، مشاوره و پشتیبانی، شفافیت فاکتور هزینه، تعمیر در محل و ارسال رایگان محصول از ویژگی‌های نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران ما است. این مجموعه در غرب تهران قرار دارد با دسترسی بسیار راحت هم بوسیله مترو و هم اتوبوس و به راحتی می‌توانید در مرکز نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران مراجعه کنید تا از بهترین خدمات موجود بهره‌مند شوید. 

مجموعه نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران با سرعت بالا و با کیفیت بی نظیری صورت میگیرد، تمامی قطعات استفاده شده به صورت اصل و اوجینال است. تمام هدف این مجموعه رضایت شما عزیزان است، که با خدمات گوناگون و کیفیت بالای تعمیرات و سرعت بالای تعمیرات به سوی آن قدم برداشته‌ایم. در تیم ما صرفا به تعمیر کامپیوتر و لپ‌تاپ اقدام نمی‌شود، بلکه ارتقا دستگاه نیز صورت می‌گیرد. همچنین تمامی تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و ویروس‌کشی صورت می‌گیرد و تمامی مشکلات در این مجموعه قابل حل شدن است.

علاوه بر تعمیرات و ارتقا دستگاه ویروس‌کشی دستگاه نیز در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران صورت می‌گیرد. از آن‌جا اکثر افراد طرز فکرشان این است، که آنتی‌ویروس‌ها نرم‌افزارهایی اضافی هستند، معمولا دستگاه مورد حمله ویروس‌ها قرار می‌گیردند. سپس اطلاعات شخصی افراد دزدیده می‌شود، یا اختلال‌هایی در نصب و حذف کردنه برنامه یا کند شدن دستگاه و از این دست مشکلات رخ می‌دهد. خوشبختانه ما اینجاییم که این دست مشکلات را برایتان به سادگی حل کنیم، تا بتوانید با خیالی راحت با دستگاه خود که مانند روز اول شده است، کار کنید.

تعمیر کامپیوتر در غرب تهران

تعمیر هارد کامپیوتر

رایج‌ترین نشانه‌های خرابی هارد دیسک داغ شدن بیش از حد کامپیوتر، صداهای عجیب و غریب از دستگاه، و خرابی داده‌های فایل‌ها است. علائم خرابی هارد دیسک به سرعت پیشرفت می‌کنند و کم کم باعث آسیبات جدی به دستگاه می‌شود، بنابراین باید زودتر اقدام به ذخیره اطلاعت دستگاه شود.

کامپیوتر نیز مانند انسان که مریض می‌شود ابتدا اعلائم بیماری خفیفی از خود نشان می‌دهد، که در صورت تشخیص در آن زمان تعمیر دستگاه ارزان‌تر و راحتتر است. علائم خرابی هارد دیسک ابتدا به صورت یک مشکل کوچک و کم اهمیت دیده می‌شود، ولی کم کم باعث آسیبات جدی به کامپیوتر می‌شود. بنابراین در صورتی که مشکلات این چنینی پیدا کرده‌اید سریعا به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران مراجع فرمایید.

کندی دستگاه، مشکلات ذخیره‌سازی اطلاعات یا صداهای عجیب غریب از دستگاه حتما نشان دهنده خرابی هارد نیست ولی از شانه‌های خرابی هارددیسک است. برای اینکه اطمینان پیدا کنید مشکل از کجاست با تیمی پشتیبانی ما تماس گرفته و از راهنمایی‌های مورد نیاز برخورد دار شوید. برای تماس با پشتیبانی نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران به شماره در انتهای صفحه تماس گرفته و هرگونه سوال و ابهام درون ذهن خود را از پشتیبان‌ها بپرسید.

تست هارد دیسک: 

تست هارددیسک SMART بخش‌های مختلف هارددیسک را بررسی سپس میزان احتمال خرابی هارددیسک را تجزیه و تحلیل می‌کند. سپس نتایج به دست آمده از احتمال خرابی را به صورت یک گزارش به کاربر نمایش می‌دهد. تست هارددیسک برروی اکثر درایوهای (HDD)، درایوهای (SSD) و درایوهای eMMC ارائه می‌شود.

تعمیر صفحه نمایش کامپیوتر در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران

تکنولوژی روز‌به‌روز در حال گسترش و پیشرفت است و نقش حیاتی در زندگی ما ایفا می‌کنند. یکی از بخش‌های حساس و ظریف کامپیوترها صفحه نمایش است، که به راحتی با ضربه، خیس شدن و مشکلات سخت‌افزاری آسیب می‌بینند. در نتیجه این بخش کامپیوتر زودتر از بخش‌های دیگر خراب می‌شود و عوامل گوناگونی باعث مشکل می‌شود مگابایت‌سیستم اینجاست که هر مشکلی را برطرف کند.

1- خرابی صفحه نمایش به علت پیکسل سوخته:

یکی از عوامل و نشانه‌های خرابی رایج صفحه نمایش پیکسل مرده است، که معمولا به علت ضربه به صفحه نمایش یا ریخته شدن آب روی آن به وجود آید. زمانی که دیدید برروی صفحه نمایش لکه‌های سیاه ایجاد شده است، و یا به صورت خطی بخشی از صفحه نمایش به رنگ مشکی درآمده است و چیزی نمایش نمی‌دهد پیکسل ‌آن بخش سوخته است. برای برطرف کردن مشکل خرابی صفحه نمایش بر اثر از بین رفتن پیکسل‌ها به تعمیر کامیپوتر تیم ما مراجعه فرمایید.

2- نمایش رنگ‌های عجیب:

گاهی اوغات صفحه نمایش رنگ‌ها را به درستی نمایش نمی‌دهد،که علت آن میتواند نشانه‌های خرابی کارت گرافیک یا درایورها است. که برای رفع اینگونه مشکلات به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران مگابایت سیستم مراجعه فرمایید. تعمیرات کارت گرافیک و درایورها به وسیله جدیدترین متد روز دنیا و هم به وسیله جدیدترین ابزارهای روز دنیا صورت می‌گیرد.

3- نمایش خطوط عمودی یا افقی:

یکی دیگر از مشکلات شایع در صفحه نمایش خطوط عمودی یا افقی در صفحه نمایش است، که علت آن مشکل در مدارهای داخلی صفحه نمایش است. 

4- خاموش شدن نمایشگر:

یکی از مشکلات خرابی صفحه نمایش کامپیوتر تیره شدن یا خاموش شدن صفحه نمایش بدون علت مشخص و ثابت است. اینگونه مشکلات دلیل ثابت و مشخصی ندارد ولی عموما بع علت مشکل در منبع تغذیه، درایورها یا صفحه نمایش است.

راهکارهای بررسی صفحه نمایش:

بررسی کابل‌ها و اتصالات: اولین گام برای بررسی کابل‌ها و اتصالات صفحه نمایش را بررسی کنید، تا مطمعن شوید که کابل‌ها به درستی و صحیح در محل خود نصب شده‌اند.

بررسی درایورها و کارت گرافیک: یکی از روش‌های درست کردن صفحه نمایش اپدیت درایورها و کارت گرافیک است. گاهی اوغات مشکل صفحه نمایش عامل آن کارت گرافیک است، که با آپدیت کارت گرافیک ممکن است، مشکل حل شود. ولی اینکه صد در صد مشکل حل شود نیست و یکی از راه‌های تعمیرات خانگی است که میتوانید انجام دهید، در صورتی که نتوانستید درایورهای خود را آپدیت کنید به نمایندگی ما مراجعه فرمایید.

تعمیر فن کامپیوتر در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران

اتفاقات زیادی درون دستگاه- کامپیوتر رخ میدهد، که باعث افزایش دمای سیستم می‌شود در نتیجه وجود فن سالم بسیار مهم و ضروری است. قطعات داخلی وقتی فعالیت سنگینی می‌کنند باعث افزایش دما می‌شود، که باعث گرم شدن بیش از حد می‌شود و یکی از حیاتی‌ترین روش‌های خنک نگه داشتن سیستم فن است، که مانع گرمای بیش از حد دستگاه می‌شود. هنگامی که یک فن معیوب می‌شود، اغلب علائمی مانند صدا ناهنجار، گرمای بیش از حد حاصل می‌شود.

سر و صدا:

فن‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند، که درون دستگاه با کمترین صدا کار کنند بدون هیچ مزاحمتی برای کاربر استفاده کنند. در صورتی که فن آسیب می‌بیند، نشانه‌هایی همچون صدای بلند یا صدای تق تق قابل شنیدن است. این صداها لزوماً به معنای از کار افتادن فن کامل فن نیست، ولی از نشانه‌های آسیب و مشکلات فن است، که اگر به آن رسیدگی نکنید مشکل جدی‌تر می‌شود. این صداها معمولا به علت گرد و غبار شل شدن فن و گذشت و کهنه شدن دستگاه باعث ایجاد صداهای ناهنجار دستگاه شود.

در صورتی که صدای غیر عادی فن به گوش رسید دستگاه را به مرکز نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران مگابایت سیستم بیاورید. همچنین توجه به این نکته مهم است، که معمولاً فن‌ها طوری طراحی شده‌اند که هنگام روشن یا خاموش شدن کامپیوتر با شدت بیشتر و صدای بیشتر کار کنند. 

گرم شدن بیش از حد:

نقش اصلی فن خنک نگه داشت دستگاه است، در صورت آسیب و مشکل فن دستگاه سریعتر و بیشتر گرم می‌شود که میتواند آسیبات دائمی وارد کند. گرم شدن بیش از حد رایانه‌ها علائم متعددی را دارد که شایع‌ترین آنها فریز شدن یا قفل شدن مکرر دستگاه است. علائم دیگر عبارتند از صفحه آبی، هنگ کردن دستگاه، کند شدن شدید دستگاه از نشانه‌های گرم شدن دستگاه است. اگر موارد بالا رخ دهد بهترین کار آوردن کیس کامپیوتر به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران مگابایت سیستم است تا تعمیرات صورت گیرد.

پیغام خطا:

برخی از رایانه‌های جدیدتر مجهز به سیستم‌هایی هستند که می‌توانند فن معیوب را قبل از اینکه صدای خاصی تولید کند تشخیص دهد. این رایانه‌ها پیام‌های هشدار دهنده‌ای مانند «خرابی فن CPU 1» یا «خرابی فن منبع تغذیه» را همراه با اعلان می‌دهند تا به برطرف کردن مشکل اقدام کنید،  این پیام‌ها به دلیل خرابی خود فن‌ها ایجاد می‌شوند، بنابراین کاربر فوراً متوجه می‌شود که آیا دستگاه‌ها معیوب هستند. در این مورد، بردن دستگاه به یک متخصص بهترین تصمیم است، مگر اینکه کاربر بداند چگونه به طور ایمن و مؤثر فن‌ها را جایگزین کند.

تعمیر CPU کامپیوتر در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران

تعمیر cpu کامپیوتر

CPU یا واحد پردازش مرکزی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین اجزای کامپیوتر است، در واقع حکم مغز سیستم را دارد. مسئول محاسبات و دستورالعمل‌هایی است که به رایانه سپرده می‌شود. بنابراین وقتی CPU دچار مشکل می‌شود، در دردسر بزرگی خواهید افتاد برای همین باید هر چه سریع‌تر برای تعمیر آن اقدامات لازم را انجام دهید.

1- طول کشیدن در راه اندازی مجدد سیستم:

اگر برای راه اندازی مجدد سیستم زمان زیادی طول می‌کشد، مشکل ممکن از CPU باشد و توان CPU کاهش پیدا کرده است.

2- کند شدن کامپیوتر:

در صورتی که رایانه کندتر از حد معمول کار کند، از نشانه‌های شروع مشکلات CPU است. دلیل این مشکل ضعیف شدن CPU است و CPU دیگر توان و سرعت پردازش CPU سالم را ندارد.

3- هنگ کردن و فریز شدن دستگاه:

اگر کامپیوتر به صورت مداوم از هنگ می‌کند یا فریز می‌شود، احتمالاً CPU قادر به انجام تقاضاهای متعددتان نیست. این مشکل میتواند سیستم را ناپیدار و در حین و فعالیتی که در حال انجام هستید مشکل ایجاد کند.

4- بروز صفحه آبی:

صفحه‌ آبی نشانه‌به دلایل مختلفی نشان داده می‌شود و علت به وجود آمدن آن نیز خرابی در دستگاه است، که یکی از عوامل آن CPU است. اگر اغلب صفحه‌های آبی را می‌بینید، حتما پیگیری کنید و به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران مگابایت سیستم مراجعه فرمایید.

5- افزایش بیش از حد سرعت فن کامپیوتر:

اگر فن سیستم سریعتر از حد معمول می‌چرخد، می‌تواند نشانه مشکل در CPU هست. علت این مشکل در درست کار نکرذن CPU است، وقتی به درستی کار نکند باعث افزایش فشار به سیستم و موجب فشار به فن می‌شود. نمایندگی تعمیر کامپیوتر در تهران اینجاست که مشکلات این چنینی حل کند پس نگران وجود اینگونه مشکلات در کامپیوتر نشوید.

6- کند شدن اجرای برنامه‌ها یا اجرا نشدن برنامه‌ها:

اگر برنامه‌ها کند اجرا می‌شوند یا حتی اجرا نمی‌شوند، احتمالا CPU دچار نواقصی شده است. زیرا تمامی فعالیت‌های سیستم درون CPU رخ می‌دهد و اگر به درستی کار نکند بر روی اجرای تمامی برنامه‌ها تاثیر می‌گذارد.

7- مرورگر اینترنت مدام هنگ می‌کند:

اگر مرورگر داخلی کامپیوتر به طور مداوم هنگ می‌کند، علت آن میتواند مشکل در CPU دستگاه است. علت آن این است که اگر CPU مسئول رسیدگی به تمام ترافیک اینترنت باشد و اگر به درستی کار نکند، می‌تواند موجب مشکل شود.

8- ایجاد صدای عجیب به وسیله کامپیوتر:

اگر رایانه صداهای عجیب و غریبی تولید می‌شود، میتواند نشانه‌ای از وجود مشکل در CPU است. دلیل این مشکل این است که CPU وظیفه کنترل فن‌ها را دارد، بنابراین اگر به درستی کار نکند می‌تواند موجب ایجاد صداهای عجیب غریب شود.

9- گرم شدن بیش از حد کامپیوتر:

اگر رایانه بیش از حد گرم شود حتما به علت مشکل در فن نیست و می‌تواند نشانه‌ای از خرابی CPU است. دلیل مشکل این است که CPU همه کاره رایانه است و اگر دچار مشکل شود می‌تواند بر روی بخش‌های مختلف تاثیر بگذارد که یکی از بخش‌ها فن‌ها هستند.

10- روشن نشدن کامپیوتر:

اگر رایانه روشن نمی‌شود یا به طور تصادفی خاموش می‌شود نشانه‌ای از خرابی CPU است. دلیل آن نیز این است که CPU مسئول راه اندازی کامپیوتر است، و در صورت مشکل روشن شدن سیستم دچار مشکل می‌شود. ذر صورت وجود مشکلات این چنینی به تعمیر کامپیوتر در تهران مگابایت سیستم اطمینان کنید.

11- کاهش عملکرد کامپیوتر:

اگر عملکرد کامپیوتر به میزان قابل توجهی کاهش یپیدا کند، از نشانه‌های خرابی CPU است. همان طور که گفته شد CPU بر تمام بخش‌های کامپیوتر تاثیر مستقیم دارد، حالا فرض کنید CPU آسیب ببیند مطمعنن عملکرد دستگاه کاهش پیدا می‌کند. در صورت بروز همچین مشکلی به تعمیر کامپیوتر در تهران مگابایت سیستم مراجعه فرمایید.