مگابایت سیستم
مرکز تعمیر لپ تاپ و موبایل

مگا بایت سیستم
مرکز تعمیر لپ تاپ و موبایل

جستجو کردن
Close this search box.

مرکز تعمیر دسته بازی در تهران

از مهم‌ترین اجزای هر کنسول بازی، دسته آن است. مشکل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متعددی باعث آسیب به دسته‌ها و از کار افتادن آن‌ها می‌شود. اگر دسته کنسول شما، لرزش بیش از حد دارد؛ ناگهان داغ می‌شود یا دکمه‌های آن به‌درستی کار نمی‌کنند، حتما به مرکز تعمیر دسته بازی کامپیوتر و کنسول مراجعه کنید. مگابایت سیستم، تعمیر دسته بازی xbox، تعمیر دسته ps3، تعمیر دسته ps5، تعمیر دسته بازی ps4 و سایر بازی‌های کامپیوتری را برعهده می‌گیرد و آن‌ها را بهتر از روز اول به شما تحویل می‌دهد. در ادامه با خدمات این مجموعه تخصصی، بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیر دسته بازی

خدمات تعمیر دسته بازی در مگابایت سیستم

دسته‌های بازی به‌مرور زمان تغییر کرده‌ و در طرح‌های مختلف وارد بازار شده اند. در حال حاضر، چهار نوع دسته بازی ساده،‌ دسته بازی شوک‌دار، دسته بازی دوبل و دسته بازی شارژی در بازار موجود است. تعمیر دسته بازی ساده، پیچیدگی‌های سایر دسته‌ها را ندارد؛ زیرا این دسته‌ها فقط پورت USB دارند و با مشکلات مربوط به آنالوگ یا موتور لرزشی، درگیر نیستند.

دسته کنسول‌های بازی سونی و ایکس باکس از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند؛ هریک از این قطعه‌ها، آسیب‌پذیر هستند و در اثر گذر زمان یا ضربه‌های فیزیکی، خراب می‌شوند. برای تعمیر دسته پلی استیشن و سایر کنسول‌های بازی باید از تکنسین‌های مجرب کمک بگیرید. نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ، کامپیوتر و کنسول‌های بازی مگابایت سیستم، بهترین خدمات را در این زمینه عرضه می‌کند. در بخش‌های بعدی به خدمات این مرکز تعمیر دسته بازی اشاره خواهیم کرد.

تعمیر جوی استیک دسته بازی

برای تعمیر کنسول بازی باید در ابتدا به‌سراغ عیب‌یابی اجزای آن برویم. خرابی هر بخش از دسته باعث اختلال در عملکرد کلی دسته می‌شود. جوی استیک یا آنالوگ، قطعه‌ای درون دسته بازی است که بیشترین کاربرد را دارد. این قطعه، حرکت کاراکترها را کنترل و زاویه دید آن‌ها را تنظیم می‌کند. اگر جوی استیک دچار مشکل شود، جهت حرکت کاراکترها ناگهان تغییر می‌کند و بازی از کنترل خارج می‌شود.

برای تعمیر آنالوگ دسته ps5 و تعمیر آنالوگ دسته ps4 حتما به متخصص مراجعه کنید؛ چرا که تعمیر دسته ps4 و ps5، کاری حساس و تخصصی است و کوچکترین اشتباه باعث خرابی دسته می‌شود.

تعمیر دکمه دسته بازی

مشکلات دکمه دسته بازی معمولا مربوط به ذغال دسته است. اگر ذغال در جای مناسب خود قرار نگرفته باشد، دکمه‌ها به‌درستی کار نمی‌کنند. در این مواقع با تعمیر یا تعویض ذغال دسته بازی، مشکل برطرف می‌شود.

برای تعمیر ذغال دسته ps4، تعمیر دسته ps5، تعمیر دسته xbox و نصب بازی ps4 و سایر کنسول‌های بازی به مرکز تخصصی مگابایت سیستم در غرب تهران مراجعه کنید.

تعمیر شوک دسته بازی

 شوک، از بخش‌های آنالوگ دسته بازی است و بیشتر از سایر اجزا در معرض آسیب قرار دارد. قسمت‌های آسیب‌دیده شوک معمولا به روش لحیم‌کاری، تعمیر می‌شوند؛ اما در صورتی که میزان خرابی شدید باشد، شوک دسته بازی نیاز به تعویض دارد. پیش از تعمیر شوک دسته ایکس باکس، پلی استیشن 4 و ps5، حتما آن را تست کنید؛ زیرا در بسیاری از مواقع، برای رفع مشکل شوک باید به‌سراغ تعمیر برد دسته ps4 و سایر کنسول‌ها بروید.

مگابایت سیستم، نه فقط مرکز تعمیرات لپ تاپ در تهران است، بلکه تعمیر دسته بازی کامپیوتر، ایکس باکس و کنسول‌های سونی را نیز برعهده می‌گیرد. این مجموعه با استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر دسته بازی، بهترین و ماندگارترین خدمات را به مشتریان عرضه می‌کند.

تعمیر دریفت دسته ps5 و ps4

کشیدگی یا دریفت، مشکلی رایج برای همه دسته‌های بازی است. وقتی جهت آنالوگ ناگهان تغییر کند و کاربر هیچ تسلطی روی حرکت شخصیت‌ها نداشته باشد، یعنی دسته دچار کشیدگی شده است. مشکل دریفت معمولا به دلیل خرابی مکانیزم داخلی دسته رخ می‌دهد و با تعویض آنالوگ، تنظیم مجدد یا تمیز کردن دسته، برطرف می‌شود. برای تعمیر دریفت دسته ps4 و ps5، خودتان وارد عمل نشوید و حتما از تکنسین مجرب کمک بگیرید.

هزینه تعمیر دسته xbox one s و سایر کنسول های بازی

قیمت تعمیر دسته ایکس باکس وان اس و سایر کنسول‌های بازی به نوع اجزای آسیب‌دیده بستگی دارد. مشکل برخی دسته‌ها با تعمیر قطعه‌ای کوچک حل می‌شود؛ اما گاهی اوقات برای تعمیر دسته بازی نیاز به تعویض چند قطعه است. هرچه تعمیرات تخصصی‌تر باشد و زمان بیشتری از تکنسین بگیرید، هزینه تعمیر نیز بالاتر می‌رود.

برای مثال، هزینه تعمیر شوک دسته بازی کامپیوتر از هزینه تعمیر r2 دسته ps4 بیشتر است؛ چرا که به وسایل، تخصص و زمان بیشتری نیاز دارد؛ همچنین هزینه تعمیر دسته ps5 با قیمت تعمیر دسته ps4 قابل مقایسه نیست؛ زیرا کنسول پلی استیشن 5، جدیدتر است و تجهیزات گران‌قیمتی دارد.

مگابایت سیستم؛ بهترین مرکز تعمیر دسته بازی کامپیوتر در تهران

مگابایت سیستم، مرکز تعمیر لپ تاپ، کامپیوتر و کنسول بازی در غرب تهران، تخصصی‌ترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از تعمیر سیم دسته بازی کامپیوتر تا تعمیرات تخصصی دسته ps4 در این مجموعه انجام می‌شود؛ پس با خیال آسوده برای تعمیر دسته پلی استیشن 4، تعمیر دسته ps5 و تعمیر xbox، به کارشناسان مگابایت سیستم مراجعه کنید. همین حالا می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست با شماره 02191098345 تماس بگیرید.

سئوالات متداول