نمایندگی اچ پی در تهران

نمایندگی اچ پی در تهران

نمایندگی اچ پی در تهران در مگابایت سیستم

مجموعه مگابایت سیستم با بالاترین کیفیت به تعمیر محصولات اچ پی پرداخته است. نمایندگی اچ پی در تهران با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به تعمیر محصولات اچ پی پرداخته است. نمایندگی اچ پی در تهران هدف خودش را رضایت مشتری قرار داده است. برای همین مورد به تعمیر و تعویض قطعات را با قطعات اورجینال و اصل انجام میدهد. تعمیرات در این مجموعه از جدیدترین متد روز دنیا استفاده شده است. 

محصولات اچ پی به واسطه قدرت بالا وعملکرد مناسبی که دارند طرفدارن زیادی دارند. به واسطه افزایش قیمت لپ‌تاپ‌های اچ‌پی همچنین ال‌این‌وان‌های این شرکت تعمیرات آن‌ها اهمیت بیشتری پیدا کرده است. ما در نمایندگی اچ پی در تهران به تعمیر محصولات اچ پی می‌پردازیم. این تعمیرات با تکنسین‌های ماهر صورت می‌گیرد و از قطعات اورجینال برای تعمیرات استفاده می‌شود. از لحاظ قیمت نیز این تعمیرات با حداقل هزینه و بالاترین کیفیت صورت میگیرد.

ما برای تعمیر لپ تاپ و ال این وان اچ پی خدمات گوناگونی ارائه می‌دهیم. از خدمات ما گارانتی 50 روزه پس تعمیر محصولات اچ پی است. در صورت بازگشت مشکل پس از تعمیر تا 50 روز می‌توانید دستگاه برگردانید. تا به صورت کاملا رایگان دستگاه تعمیر شود و ایراد برطرف شود. پس نگران کیفیت تعمیرات نباشید حتی در صورت مشکل ما آن مشکل را برای شما برطرف می‌کنیم.

از خدمات دیگر نمایندگی اچ پی در تهران شفافیت در فاکتور هزینه است. شفافیت در فاکتور هزینه باعث دور شدن هزینه اضافی از شما می‎‌شود. به گونه‌ای که در این مجموعه دیگر لازم نیست مبلغ پول بیشتر از شما گرفته شود. تمامی هزینه‌ها خدمات صورت گرفته و قطعات به کار رفته شده. به صورت ریز و دقیق میزان هزینه آن‌ها در فاکتور آمده است. تا با خیالی آسوده بدانید هزینه‌ای که می‌کنید صرف چه چیزی شده است.

خدمات دیگر این مجموعه نصب رایگان آنتی‌ویروس است. ویروس‌ها یا بدافزارها باعث آسیب به دستگاه می‌شود. که این آسیبات حتی ممکن است، جبران ناپذیر باشند. ولی نگران نباشید ما در این مجموعه یک ویروس یابی رایگان و نصب رایگان آنتی‌ویروس را برای شما انجام می‌دهیم. حفظ امنیت دستگاه شما اولویت مگابایت سیستم است. تا امنیت دستگاه شما با بالاترین کیفیت صورت گیرد.

از دیگر خدمات نمایندگی اچ پی در تهران ارسال رایگان محصول پس از تعمیر است. در صورتی که تعمیرات برو روی لپ‌تاپ اچ پی شما صورت گرقت به صورت رایگان برایتان ارسال می‌شود. البته به صورت حضوری خودتان نیز میتوانید به نمایندگی اچ پی در تهران حضورت پیدا کنید. تا به صورت حضوری دستگاه خودتان پس از تعمیر را دریافت کنید. ولی در صورت میل شما نیز می‌تونیم دستگاه را به آدرس مدنظر شما ارسال کنیم.

ارتقا لپ‌تاپ و ال این وان اچ پی از دیگر ویژگی‌های نمایندگی اچ پی در تهران است. در صورتی که دستگاه شما کند شده است و سرعت حرکت آن پایین آمده است. با خیالی راحت دستگاه خود را به ما بسپارید. تا با بالاترین کیفیت به ارتقا لپ تاپ و ال این وان شما می‌پردازیم. تعمیرات در این مجموعه با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه صورت می‌گیرد. تعمیرات از قطعات اوجینال و اصل و با جدیدترین تجهیزات تعمیراتی صورت می‌گیرد.

تعمیر لپ تاپ اچ پی در تهران

از خدمات دیگر نمایندگی اچ پی در تهران تعمیرات لپ تاپ اچ پی است. تعمیر لپ تاپ اچ پی در تهران با بالاترین کیفیت و بهترین دقت در مجموعه مگابایت‌سیستم صورت می‌گیرد. لپ‌تاپ‌های اچ پی به واسطه قدرت و کیفیت بالایی که دارند، طرفداران بیشماری پیدا کرده‌اند. ولی لپ‌تاپ‌های اچ پی مانند لپ‌تاپ‌های دیگر دچار مشکل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌شوند. همچنین به مرور زمان شروع به کند شدن نیز می‌کنند و کم کم نیاز به ارتقا دارند.

ما در نمایندگی اچ پی در تهران به تعمیر تمامی مشکلات لپ‌تاپ شما می‌پردازیم. پس تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در این مجموعه قابل حل است. برای تعمیر لپ‌تاپ‌ها در مگابایت سیستم از مجرب‌ترین و کارآزموده‌ترین تکنسین‌ها استفاده می‌شود. تعمیرات لپ‌تاپ با استفاده از قطعات اورجینال و تجهیزات پیش رفته صورت می‌گیرد. پس برای تعمیر لپ تاپ اچ پی خود به ما اطمینان کنید. 

لپ‌تاپ‌های اچ پی به واسطه ساختار فیزیکی ویژه‌ای که دارند تعمیرات در آن‌ها کار تخصصی به شمار می‌رود. هر محصول اچ پی با محصول دیگر نیز متفاوت هستند برای همین تعمیر لپ تاپ‌های اچ پی باید به افراد ماهر سپرده شود. برای همین از تعمیر لپ تاپ اچ پی در خانه یا سپردن لپ‌تاپ شرکت‌های غیر مجاز جدن خود داری کنید. نمایندگی اچ پی در تهران با استفاده از تجهیرات کارآمد و حرفه‌ای اینجا هستند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. 

مگابایت سیستم با ارئه خدمات متنوع و ثبت رسمی شرکت به شما تضمین بالاترین کیفت در تعمیر را می‌دهد. تا با خیالی آسوده تمامی مشکلات کوچک و بزرگ لپ‌تاپ اچ پی را برطرف کند. 

تعمیر لپ تاپ اچ پی در محل

تعمیر لپ‌تاپ اچ پی در محل باعث می‌شود که بدون مراجعه حضوری و با صرف نکردن وقت دستگاه خود را تحویل دهید. به این صورت است، که ابتدا به انتهای این صفحه رفته و به شماره پشتیبانی تماس بگیرید. در صورت تماس با با شماره پشتیبانی و در خواست تعمیر در محل تکنسین‌های ما به محل مورد نظر می‌آیند. که در صورت کوچک بودن مشکل در همانجا شروع به تعمیر می‌کنند. در صورتی که مشکل بزرگتری وجود داشته باشد دستگاه به نمایندگی اچ پی در تهران فرستاده می‌شود. 

سپس در نمایندگی به بررسی و عیب‌یابی فرستاده می‌شود. پس از تشخیص مشکل میزان هزینه براوردی تخمین زده می‌شود و با شما تماس گرفته می‌شود. در صورت رضایت شما از میزان هزینه تعمیرات آغاز می‌شود. پس از آن تعمیرات با 50 روز گارانتی نیز همراه است. تا 50 روز در صورت بازگشت مشکل به صورت رایگان تعمیر به صورت رایگان صورت می‌گیرد. 

خدمات نمایندگی اچ پی در تهران

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ اچ پی

لپ‌تاپ‌ها بخش جدایی‌ ناپذیری از زندگی اکثر مردم قرار گرفته‌اند. اما وقتی باتری آن‌ها به اتمام می‌رسد می‌تواند در حین کار مهمی باشیم که ضربه جبران ناپذیری به ما بزند. باتری قلب یک لپ‌تاپ است که انرژی تمام اجزای را تامین می‌کند. وجود باتری به شما امکان می‌دهد هر کجا که می‌روید آن را با خود ببرید. با این وجود باتری‌ها طول عمر محدودی دارند و در طول زمان شروع به ضعیف شدن می‌کنند. ظرفیت باتری لپ تاپ بر حسب میلی آمپر ساعت اندازه گیری می‌شود. با کاهش میزان شارژ لپ تاپ شما شروع به دیرتر شارژ شدن می‌شود. تا اینکه در نهایت به طور کامل از بین می‌رود.

برخی از لپ‌تاپ‌ها امکان تعویض آسان باتری را دارند تا بتوانید دستگاه خود را به حالت اول باز گردانند. در صورت خرابی باتری لپ‌تاپ اچ پی خود به نمایندگی اچ پی در تهران مراجعه کنید. ما در نمایندگی اچ پی در تهران به تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ خراب شما می‌پردازیم. نمایندگی اچ پی ما تعمیر حرفه‌ای باتری لپ‌تاپ اچ پی با بهترین قطعات بازار می‌پردازد. خرابی باتری می‌توند بسیار اذیت کننده باشد به صورتی که در انتهای عمر باتری به گونه‌ای می‌شود که دستگاه ناگهانی خاموش شود

در صورتی که باتری لپ تاپ شما دچار مشکل شده است. اولین اقدام این است، که به انتهای صفحه بروید و با پشتیبانی تماس بگیرد. سپس نمایندگی اچ پی در تهران تعمیرات باتری لپ‌تاپ را انجام می‌دهند. تست باتری‌های لپ تاپ نسبتا آسان است، بنابراین می‌توانید بررسی کنید که آیا باتری شما خراب است یا خیر. اگر اینطور است، دو کار اساسی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید: یک باتری جدید یا تعویض منبع تغذیه لپ تاپ. با انجام مراحل زیر می‌توانید باتری لپ تاپ را تست کنید:

لپ تاپ را به برق وصل کنید و بگذارید حداقل 20 دقیقه قبل از آزمایش شارژ شود. باتری شارژ شده ظرفیت بیشتری نسبت باتری شارژ نشده دارد، بنابراین هر چه بیشتر صبر کنید، بهتر است. دستگاه‌های متصل مانند چاپگ‌ها، هارد دیسک‌های خارجی را از دستگاه جدا کنید. هرچه انرژی کمتری از باتری مصرف کنید، بهتر است. یک ویرایشگر متن مانند Notepad را باز کنید و مطمئن شوید که هیچ برنامه ای در حال اجرا نیست. 

از صفحه کلید روی صفحه برای تایپ متنی استفاده کنید. در حالی که باتری سنج را در پایین صفحه لپ تاپ خود تماشا می‌کنید. در صورتی که اگر سریع افت کرد، سپس کاملاً متوقف شد، سپس دوباره به آرامی شروع به افت کرد، باتری شما خراب است. همچنین توجه کنید که زمانی باتری لپ‌تاپ به 5 درصد می‌رسد به طور ناگهانی خاموش می‌شود که در صورت خراب شدن یعنی باتری خراب است. 

علائم خرابی باتری لپ تاپ

برخی از علائم خرابی باتری لپ تاپ را می‌توان به راحتی با خطای ساده کاربر اشتباه گرفته شود. اما با کمی تجربه می‌توانید بین این دو تمایز قائل شوید. ولی برای اطمینان می‌توانید دستگاه خود را به تکنسین‌های نمایندگی اچ پی در تهران بسپارید. قابل توجه‌ترین نشانه خرابی باتری لپ تاپ، رفتار نامنظم رایانه است. برخی از نمونه‌های رایج عبارتند از:

هنگامی که در حال کار هستید، رایانه شما بدون هشدار خاموش می‌شود.

لپ تاپ به طور ناگهانی یخ میزند در حالی که کار خاصی با دستگاه نمی‌کردید.

وقتی برنامه‌های سنگین را باز می‌کنید یا چندین کار را همزمان اجرا می‌کنید، رایانه‌تان کند می‌شود یا کند می‌شود.

متوجه می‌شوید که باتری شما با گذشت زمان حجم کمتری نگه می‌دارد، حتی اگر زیاد از آن استفاده نکنید. 

این علائم ممکن است به نظر برسد که نشان دهنده خطای ساده کاربر است. اما همه آنها می‌توانند ناشی از علائم خرابی باتری باشند. اولین علامت در نتیجه تخلیه ناگهانی برق باتری است. اگر رایانه شما بدون هشدار خاموش می‌شود نشان دهنده از کار افتادن باتری است. در صورت بروز این مشکلات به نمایندگی اچ پی در تهران مراجعه کنید تا ایراد با بیابند. سپس پس از تشخیص مشکل به تعمیر و تعویض باتری بپردازند.

علت خرابی باتری لپ تاپ

خرابی باتری لپ تاپ می‌تواند به دلایل مختلف ایجاد شود. شایع‌ترین علت صرفاً ساییدگی و پارگی طبیعی است که در نتیجه استفاده عادی اتفاق می‌افتد. همانطور که از لپ‌تاپ خود استفاده می‌کنید. تمام قطعات داخلی برای اینکه کامپیوتر به خوبی کار کند استفاده می‌شود. این موضوع شامل باتری نیز می‌شود که می‌تواند با گذشت زمان شروع به فرسودگی کند. نمایندگی اچ پی در تهران مجموعه مگابایت سیستم قادر به تشخیص مشکل است. علت آن به طور دقیق توسط نمایندگی اچ پی در تهران به شما شرح داده می‌شود.

قرار گرفتن در معرض دماهای شدید نیز می‌تواند احتمال خرابی باتری بیشتر کند. یک مثال این است که اگر لپ تاپ خود را در معرض دمای شدید قرار دهید. لپ‌تاپ‌ها برای استفاده در حالی که روی پای شما یا روی میز هستند، نباید در هوای گرم زیر نور مستقیم خورشید قرار گیرند. یا برای مدت طولانی در مناطق سرد یخبندان قرار گیرند. اگر اجازه دهید لپ تاپ شما برای مدت طولانی بیش از حد گرم یا سرد شود. منجر به خرابی باتری و حتی آسیب دائمی به سایر قسمت‌های داخلی دستگاه شود.

شارژ بیش از حد یکی دیگر از دلایل رایج خرابی باتری لپ تاپ است. شارژ بیش از حد باعث می‌شود که الکترولیت به سرعت در سلول‌های باتری منبسط شود و جداکننده‌ها را از بین ببرد. این می‌تواند منجر به تولید مقدار زیادی گاز شود. بسته به میزان انبساط در اثر شارژ بیش از حد، بر دیواره‌های سلول فشار وارد می‌کند. اگر این اتفاق بیش از حد بیفتد، جرقه کوچکی رخ می‌دهد. زیرا گازها از منافذ ریز در فرآیندی به نام فرار حرارتی آزاد می‌شوند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، متوجه خواهید شد. برد مدار به دلیل گرمای شدید و جریان بین اجزای مختلف لپ‌تاپ آسیب می‌بینند.

دلایل خرابی باتری لپ تاپ

باتری‌های لپ‌تاپ به دلایل مختلفی خراب می‌شوند. اگر باتری لپ‌تاپ هنگام اتصال به جریان الکتریکی شارژ نشود. ممکن است به پایان عمر خود رسیده باشند.

همچنین می‌تواند نشانه اتصال کوتاه باشد، در این صورت باتری باید بازیافت یا به درستی دور ریخته شود. 

باتری لپ‌تاپ همچنین ممکن است. به دلیل آسیب‌های فیزیکی مانند له شدن یا سوراخ شدن از کار بیفتد که می‌تواند باعث نشت خطرناک شود. 

در صورت هرگونه از نشانه‌های بالا به نمایندگی اچ پی در تهران مراجعه کنید. تا با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه و زمان تعمیرات لپ‌تاپتان صورت گیرد.

تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ اچ پی

صفحه نمایش یکی از اصلی‌ترین بخش‌های لپ‌تاپ است. که به صورت مکرر به آن نیاز داریم. صفحه نمایش بخشی است، که چشمان با آن درگیر است. در صورت مشکل در این بخش میتواند با خسته شدن چشم شود. حتی باعث آسیب به چشم انسان می‌شود. که اهمیت تعمیر این بخش را نشان می‌‌دهد، نمایندگی اچ پی در تهران اینجاست که لپ‌تاپ را به روز اول بازگردانند. عوامل مختلفی باعث آسیب به صفحه نمایش می‌شود.

از جمله عواملی که باعث خرابی صفحه نمایش می‌شود، یکی اصلی‌ترین عوامل زمان است. با گذشت زمان شروع به افت کیفیت دستگاه می‌شود. که این عامل باعث کاهش کیفیت تصاویر و هم باعث سوختگی پیکسل‌ها می‌شود. از عوامل دیگر ضربه به صفحه نمایش است که در صورت ضربه محکم باعث شکستگی صفحه نمایش می‌شود. در صورت فشار کوچک به آن وارد شود می‌تواند باعث سوختگی پیکسل صفحه نمایش می‌شود. 

از عوامل دیگر گرمای شدید و سرمای شدید است، که باعث آسیب به پیکسل‌های صفحه نمایش می‌شود. همچنین بد بستن صفحه نمایش باعث آسیب و فشار بیش از حد به صفحه نمایش می‌شود. همچنین در صورتی که صفحه نمایش روشنایی سابق خود را ندارند، یکی از نشانه‌های خرابی صفحه نمایش است. در صورت شکستگی یا هرگونه آسیب دیگر به صفحه نمایش مگابایت سیستم اینجاست تا مشکل را بر طرف کند. نمایندگی اچ پی در تهران اینجاست تمامی مشکلات صفحه نمایش شما را برطرف کند. 

تعمیر کیبورد لپ تاپ اچ پی

کار نکردن کلیدهای صفحه کلید لپ تاپ می تواند یک مشکل خسته کننده و ناراحت کننده باشد. به خصوص اگر برای محل کار یا تحصیل به لپ تاپ خود متکی باشید. دلایل احتمالی زیادی برای این مشکل وجود دارد ازجمله آسیب سخت افزاری و تنظیمات نرم افزار عوامل آن هستند. 

مشکلات سخت افزاری

یکی از بارزترین دلایل کار نکردن صفحه کلید آسیب فیزیکی به آن است. این ممکن است به دلیل ریختن مایعات، ریزش، گرد و غبار، یا سایش و پارگی اتفاق بیفتد. از نشانه‌های مشکلات سخت‌افزاری کلیدهایی هستند که گیر کرده‌اند، شل شده‌اند یا کلیدهایی که به درستی کار نمی‌کنند. برای رفع مشکلات سخت افزاری، بسته به میزان آسیب ممکن است نیاز به تمیز کردن، تعویض یا تعمیر صفحه کلید داشته باشید. همچنین می توانید از صفحه کلید خارجی به عنوان یک راه حل موقت استفاده کنید. در صورت بروز مشکلات سخت افزاری مشکلات را به نمایندگی اچ پی در تهران بسپارید.

مسائل نرم افزاری

یکی دیگر از دلایل رایج کار نکردن صفحه کلید لپ تاپ مشکلات نرم افزاری است. مانند خطاهای درایور، فایل های خراب یا بروزرسانی ناسازگار به وجود آید. مشکلات می تواند بر ارتباط بین صفحه کلید و سیستم عامل تأثیر بگذارد یا در عملکرد کیبورد اختلال ایجاد کند. برخی از نشانه‌های مشکلات نرم‌افزاری کلیدهایی هستند که به صورت متناوب، تصادفی یا فقط در برنامه‌های خاص کار می‌کنند. یا کلیدهایی که اعمال یا دستورات ناخواسته را تحریک می‌کنند. برای رفع مشکلات نرم‌افزاری، ممکن است لازم باشد درایور صفحه‌کلید را به‌روزرسانی کنید. در صورت بروز مسائل نرم‌افزاری نمایندگی اچ پی در تهران مشکلات را با مهارت بالا برطرف می‌کنند. 

آلودگی به ویروس یا بدافزار

یکی از علل کمتر رایج اما جدی‌تر کار نکردن صفحه‌کلید لپ‌تاپ ویروس یا بدافزار است. این برنامه های مخرب می توانند به صفحه کلید شما آسیب برسانند. کلیدها را غیرفعال کنند، یا اعمال یا دستورات ناخواسته را انجام دهند. برخی از نشانه‌های آلودگی به ویروس کلیدهایی هستند که وب‌سایت‌ها مشکوک را باز می‌کنند. یا کلیدهایی که کاراکترها یا رمزهای عبور تصادفی را تایپ می‌کنند. برای رفع ویروس ممکن است لازم باشد یک آنتی ویروس نصب کنید. در همین راستا مجموعه نمایندگی اچ پی در تهران به صورت رایگان آنتی‌ویروس نصب می‌کنند.