تعمیر هارد ssd در شرکت مگابایت سیستم

تعمیر هارد ssd

تعمیر هارد ssd: ما در این بخش به برسی هارد ssd پرداخته‌ایم. هارد ssd دارای تفاوت‌های زیادی با HDD دارد. هارد ssd نسبت هارد HDD سرعت بیشتر، مصرف انرژی کمتر، اندازه کوچکتر و مقاومت بیشتر نسبت به خراب شدن دارد. ولی همچنان احتمال خراب شدن دستگاه وجود دارد. ولی نگران نباشید مجموعه مگابایت سیستم با تعمیر هارد ssd با کیفیتی فوق‌العاده‌ انجام می‌دهند. تیم متخصص مگابایت سیستم با کادر مجرب و کارازموده و کاملا حرفه‌ای با جدیدترین روش‌های ممکن تعمیرات را انجام می‌دهند.

مگابایت سیستم با تعمیر پیشرفته و استفاده از تجهیزات اورجینال و اصلی استفاده میکنند. تعمیر هارد ssd در مگابایت سیستم دارای گارانتی 50 روزه پس از تعمیر است. در صورت هر گونه مشکل و خرابی پس از تعمیرات به صورت رایگان تعمیر صورت می‌گیرد. 

از دیگر مزایای تعمیرات در مجموعه مگابایت سیستم شفافیت در فاکتور هزینه است. در صورت هرگونه تعمیر و هرگونه اقدامات بر روی دستگاه شما به صورت دقیق هزینه ان قید می‌شود. این امر باعث افزایش اطمینان شما دوستان عزیز می‌شود که هیچ افزایش قیمتی بی دلیلی در تعمیرات صورت نگرفته است.

از دیگر ویژگی‌های مگابایت سیستم مشاوره رایگان است که قبل و بعد از تعمیر میتوانید انجام دهید. مشاوره در این مجموعه به صورت کاملا رایگان و بسیار تخصصی است که به طور کامل و دقیق به شما عزیزان مشورت داده می‌شود.

تعمیر هارد ssd

علائم خرابی هارد ssd __ تعمیر هارد ssd

1- هنگام روشن شدن بروز خطا شدن: گاهی اوغات پیش میاید که در هنگام روشن کردن و بوت کردن دستگاه با مشکل روبه‌رو شوید. ولی این بروز مشکل همیشگی نی و میتواند یک بار این مشکل رخ دهد ولی بار دیگر رخ ندهد و متناوب باشد. این مشکل نشان دهنده این است که شاید شما به ssd جدیدی نیاز دارید یا باید ssd خود را تعمیر کنید.

2- از نشانه‌های دیگر خرابی کارت ssd افزایش زمان در ذخیره فایل‌ها است. یکی از معمول‌ترین نشانه‌های وجود بلوک بد همین افزایش زمان ذخیره سازی فایل‌ها است. بلوک بد همان قسمت‌های از دست رفته هارد ssd شما است که اسیب فیزیکی دیده‌اند. ان قسمت هارد ssd دیگر شما به ان دسترسی ندارید. 

3- عدم توانایی در باز کردن فایل‌ها در صورتی که مکررن تکرار شود نشانه خرابی هارد ssd است. گاهی اوغات پیش میاید که یک فایل را میخواهید باز کنید. ولی زمانی که روی آن فایل میزنید خطا میدهد در صورتی که این مشکل تکرار شود. برای چندین فایل مختلف شما میتواند علت آن خرابی هارد ssd باشد. که در این صورت میتوانید برای تعمیر هارد ssd خود اقدام کنید. 

4- ریست شدن مکرر سیستم یکی دیگر از نشانه‌های خرابی ssd باشد. ریست شدن مکرر دستگاه دلایل مختلفی دارد و فقط نشانه خرابی هارد ssd نیست. ولی یکی از نشانه‌های خرابی هارد ssd است در صورت بروز این مشکل به مگابایت سیستم سریعا مراجعه فرمایید.

5- آمدن صفحه آبی در هنگام کار کردن دستگاه یکی از نشانه‌های خرابی ssd است. در صورت بروز صفحه ابی حتما به سرعت به تعمیرگاهای معتبر مراجعه فرمایید. تیم متخصص مگابایت سیستم اینجاست که این مشکل را برطرف کند.

6- گرم شدن بیش از حد درایور دیسک یکی از نشانه‌های خرابی ssd است. گرم شدن بیش از حد ssd یکی از مشکلات متداول این دستگاه هستند.

علت خرابی هارد ssd __ تعمیر هارد ssd

1- استفاده از ssd قدیمی که از تکنولوژی پایین‌تر استفاده می‌کنند. پاییداری کمتری نسب به ssdهای جدید دارند و زودتر خراب می‌شوند.

2- استفاده متداول از ssd و کار کردن بیش از حد از دستگاه باعث خرابی هارد ssd می‌شود. 

3- یکی دیگر از عوامل خرابی ssd استفاده از دستگاه خود در محیط بیش از حد گرم یا بیش از حد سرد است. در صورتی که در محیط بیش از حد گرم یا بیش از حد سرد از دستگاه خود استفاده میکنید باعث آسیب به دستگاه شما می‌شود.

4- جابه‌جایی نامناسب سیستم باعث اسیب به هارد ssd میشود. سعی کنید در صورت استفاده از لپ‌تاپ سعی کنید در هنگام روشن بودن سیستم ان را جابه‌جا نکنید. در موقع حمل نقل به جایی برخورد ندید سیستم را که باعث اسیب به هارد می‌شود.

5- اسیب ناشی اب و ضربات سنگین باعث خرابی ssd می‌شود. اکثر برندهای ssd ضد ابن ولی حتی برخورد این هاردهای ssd باعث کاهش عمر ssd می‌شود. ضربات به دستگاه یکی دیگر از عوامل آسیب به ssd است.

6- گرما بیش از حد باعث آسیب به هارد می‌شود. عوامل مختلفی باعث گرمای بیش از دستگاه می‌شود از جمله خراب بودن فن و مشکلات سخت افزاری دیگر باعث گرمای بیش از حد میشود.

دلایل خرابی هارد ssd مختلف است و موارد گفته شده گوشه‌ای از مشکلات موجود است. در صورت وجود خرابی در هارد ssd خود تعمیر هارد ssd را به مگابایت سیستم بسپارید.

انواع هارد ssd

1- ssd داخلی در درون دستگاه‌های لپ‌تاپ و رایانه‌های رومیزی قرار میگیرد. این نوع ssdها جایگزین HDD شده‌اند.

2- ssd خارجی یک دستگاه جداگانه است که به رایانه متصل می‌شود و باعث افزایش حجم ذخیره‌سازی و پشتیبانگیری می‌شود.

3- ssd M.2 به مادربرد اتصال پیدا می‌کند. این نوع ssd در دستگاه‌های کوچک مانند لپ‌تا‌ها به کار می‌رود و سرعت بسیار خوبی نیز دارند. در صورت داشتن این گونه هارد برای تعمیر هارد ssd به ما مراجعه فرمایید.

4- ssd sata برای اتصال به مادربرد و دستگاه‌های دیگر استفاده می‌شود. از ویژگی‌های این هارد عبارتند از سرعت بهتر ان نسبت به HDD است. یکی دیگر از مزیت‌های دیگر هارد ssd sata قیمت مناسب است. از دیگر ویژگی‌های ssd sata ظرفیت ذخیره‌سازی متنوع است. در صورت خراب شدن هارد ssd به مگابایت سیستم مراجعه فرمایید.

5- ssd nvme این نوع هارد عملکردی بسیار سریع دارند و در دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌شوند.

6- ssd pcie از رابط کاربری pci express استفاده میکند. از این نوع هارد در کارت گرافیک و سرورها استفاده میشود.

7- هارد SAS به عنوان ابزاره ذخیره ‌سازی و ارتباطی استفاده می‌شود. از این دست هارددیسک‌ها در سرورها استفاده می‌شود. هارددیسک sas دارای سرعت و فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به هاردهای ssd دارد. موارد استفاده از این نوع هارددیسک بیشتر در سرورها است. 

تعمیر هارد ssd در شرکت مگابایت سیستم __ تعمیر هارد ssd

هارد ssd نسل جدیدی از هاردها است که چندین سال است به بازار ارائه شده‌اند. ساختار هارد ssd کاملا با HDD متفاوت است و هیچ بخش دارای دیسک چرخان یا بخش متحرک نیستند. هارد ssd بسیار سریع‌تر، مقاومت بیشتر در برابر ضربه، عملکرد بهتر و صدای کمتر و انرژی بسیار کمتری مصرف میکنند. ولی این نوع هارد فقط دارای نقاط مثبت نیست و نقاط منفی نیز دارد.

از نقاط منفی و بسیار مهم هارد ssd عدم بازیابی اطلاعات است. هارد HDD معمولا پس از مشکل تا حدی قابل بازیابی است البته میزان بازیابی بستگی به علت خرابی دارد. ولی هارد ssd این قابلیت را ندارند.

ظرفیت کم نسبت به HDD یکی دیگر از معایب ان شمارده می‌شود. شاید از لحاظ سرعت بهتر از HDD کار میکند ولی زمانی بحث از ظرفیت می‌شود هارد HDD بهتر است.

از دیگر معایب کاهش سرعت است با افزایش حجم محتوای درون SSD شروع به پر شدن میکند. وقتی پر شود کاهش محسوس سرعت آن نمایان خواهد شد.

همان طور که در طول این مقاله صحبت کردیم این هارد مزیت و معایب خود را دارد. که صد در صد مزیت‌های ان به معایب موجود ارزش بیشتر داشته است. تعمیر هارد ssd کاری بسیار تخصصی به شمار می‌رود. اینکه این قطعه را به جاهای غیر متعبر و حرفه‌ای بسپارید بسیار میتواند خطرناک باشد. پس در گام اول انتظار می‌رود به فکر دستگاه خود باشید پس بهترین کار این است که برای تعمیر هارد ssd به جای معتبر بروید.

گام دوم که باید به ان فکر کنید باید کیفیت کار برایتان باشد از همین رو مگابایت‌سیستم از قطعات ارجینال و اصل استفاده میکند از سوی دیگر نیز 50 روز گارانتی بی قید شرط داده است. که در صورت هرگونه خرابی تعمیرات به صورت رایگان انجام دهد. 

گام سومی که باید برایتان مهم باشد بخش هزینه است. از طرفی بخاطر قیمت‌ها و مسائل مالی که همه درگیر آن هستیم مسئله قیمت بسیار مهم است. در همین سوی مگابایت‌سیستم برای خورده نشدن حق مشتری و شفافیت کار تمام اقدامات صورت گرفته شده روی دستگاه برروی فاکتور قید میکند. بنابراین هیچ هزینه اضافی از شما گرفته نمی‌شود.

از دیگر مزیت‌های تعمیر هارد ssd در مجموعه مگابایت‌سیستم مشاوره رایگان و پشتیبانی است. در صورت هرگونه مشکل و ایراد و سوال چه قبل چه بعد تعمیر میتوانید تماس بگیرید و بپرسید. برای تماس با پشتیبانی به شماره‌های پایین صفحه تماس بگیرید ما منتظر صدای گرم شما هستیم. برای تعمیر هارد ssd میتوانید به صورت حضور در شرکت اقدام کنید و هارد تعمیر شده خود را دریافت کنید هم این امکان را دارد مگابایت‌سیستم که دستگاه شما پس از تعمیر ارسال به صورت رایگان شود. 

از دیگر ویژگی‌های مجموعه مگابایت‌سیستم سرعت و کیفیت تعمیرات است. سرعت تعمیرات با بالاترین و بهترین کیفیت ممکن صورت میگیرد.

ارتباط با ما

ارتباط با مجموعه مگابایت‌سیستم بسیار راحت است جهت دریافت مشاوره به شماره‌های پایین صفحه تماس بگیرید. جهت مراجعه حضوری از نقشه زیر استفاده کنید همچنین به صورت نوشتاری آدرس مجموعه مگابایت سیستم در بالای شماره‌ها نوشته شده است. برای تعمیر هارد ssd در مگابایت سیستم هیچگونه مشکلی نیست پس هرگونه هارد ssdای که دارید بدون مشکل و نگرانی به ما بسپارید.