مگابایت سیستم
مرکز تعمیر لپ تاپ و موبایل

مگا بایت سیستم
مرکز تعمیر لپ تاپ و موبایل

جستجو کردن
Close this search box.

تعمیر تخصصی قاب لپ تاپ

قاب لپ تاپ صرفا برای زیبایی سیستم نیست و کارکردی فراتر از این دارد. در صورتی که قاب بشکند، سلامت ال سی دی به خطر می‌افتد. به همین دلیل اگر سریعا برای تعمیر قاب اقدام نکنید، احتمالا مجبور شوید مبلغی بیشتر بابت تعمیر هم قاب و هم ال سی دی بپردازید. در مگابایت سیستم قاب‌های شکسته یا ترک‌خورده لپ تاپ در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر می‌شوند.

تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ در تهران

گاهی اوقات بر اثر وارد شدن ضربه‌ای، قاب لپ تاپ می‌شکند یا ترک‌های جزئی می‌خورد. همچنین برخی ضربه‌های شدیدتر باعث می‌شوند که حفره پیچ‌ها بشکند و در نتیجه درب لپ تاپ به سختی باز و بسته شود. در مواردی نیز شکستن قاب به دلیل داغ شدن بیش از حد سیستم است. در تمام این حالات، احتمال شکستن ال سی دی لپ تاپ وجود دارد و به منظور جلوگیری از آسیب و خسارات بیشتر باید با کمک مشاوره تعمیر لپ تاپ سریعا نسبت به تعمیر قاب اقدام کنید.

خدمات تخصصی تعمیر قاب لپ تاپ

در مرحله اول عیب یابی لپ تاپ با دقت توسط تکنسین ماهر انجام می‌گیرد تا جای دقیق شکستگی مشخص شود. برخی از خدمات تخصصی تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ در مگابایت سیستم عبارتند از:

ترمیم شکستگی قاب لپ تاپ

یکی از ایرادات رایج در قاب لپ تاپ، شکستگی آن است که در اثر ضربه یا افتادن لپ تاپ روی جسم سختی اتفاق می‌افتد. در این حالت با استفاده از چسب مخصوصی شکستگی ترمیم می‌شود. البته توجه داشته باشید که استفاده از این نوع چسب‌ها کار هر کسی نیست و باید با روش خاصی مورداستفاده قرار گیرد تا جای چسب روی لپ تاپ مشخص نباشد. از این رو توصیه می‌کنیم حتی چنین تعمیر به ظاهر ساده‌ای را به نمايندگی ايسر بسپارید. علاوه بر استفاده از چسب، لپ‌های فلزی و چدنی را با تجهیزات مخصوص جوش می‌دهند. قاب‌های پلاستیکی و فایبرگلاس نیز قسمت‌های شکسته شده لحیم شده و سپس با رنگ مناسب پوشانده می‌شود.

رفع لقی درب لپ تاپ

در اثر ضربه وارد شدن به لولا و خرابی این قسمت یا بروز مشکل در قاب، درب لپ تاپ لق می‌شود. لقی درب را نیز می‌توان با به کارگیری روش‌های خاصی برطرف کرد. اما در این زمینه نیز باید تعمیرکار مهارت و تخصص بالایی داشته باشد؛ زیرا در صورتی به اشتباه این بخش‌ها را جا بیاندازید، ممکن است ال سی دی یا قطعات داخلی آسیب ببینند.

تعویض قاب لپ تاپ

گاهی اوقات شدت آسیب به قاب تا حدی است که با چسب زدن و رفع لقی نمی‌توان آن را تعمیر کرد و حتما قاب باید تعویض شود. در چنین شرایطی حتما باید به مراکزی مانند مگابایت سیستم مراجعه کنید که به طور تخصصی در زمینه تعمیرات msi و دیگر برندهای لپ تاپ تجربه و فعالیت دارند؛ زیرا پیدا کردن قاب اورجینال شرکتی در بازار کار چندان ساده‌ای نیست و از طرفی کم نیستند مراکز غیرمعتبری که قاب‌های غیراورجینال را به عنوان محصول اصل به فروش می‌رسانند.

چرا تعمیر قاب لپ تاپ کار حساسی است؟

تعمیر قاب به اندازه تعمیر باتری لپ تاپ فرایند حساسی است که باید توسط افراد متخصص انجام شود. با هر گونه دستکاری قاب توسط افراد مبتدی، احتمال آسیب رسیدن به سخت افزار وجود دارد و حتی ممکن است صفحه نمایش در اثر فشارهای وارده به درب بشکند. همچنین ممکن است شیارهای پین‌دار کیبورد و مادربرد دچار شکستگی شود. ضمن اینکه احتمال جابه‌جا بستن پیچ‌ها یا گم کردن آن‌ها توسط کسانی که در این زمینه تخصصی ندارند، کم نیست. در نهایت اینکه کمترین عیب تعمیر قاب توسط افراد غیرمتخصص، خط و خش افتادن روی بدنه لپ تاپ است که همین، از ارزش و قیمتش کم می‌کند.

مگابایت سیستم: بهترین مرکز تعمیر قاب لپ تاپ از برندهای مختلف

در مگابایت سیستم تیمی متخصص با سابقه‌ای درخشان در زمینه تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ از برندهای مختلف فعالیت دارند. شما می‌توانید پس از مشاوره رایگان با کارشناسان ما، درخواست خود را ثبت کنید. در صورت تمایل می‌توانید برای تعمیر قاب، لپ تاپ را به نمایندگی شرکت بیاورید یا از خدمات تعمیر در محل شرکت استفاده کنید. در اسرع وقت تکنسین‌های مربوطه به محل موردنظرتان اعزام می‌شوند تا با عیب‌یابی دقیق، تعمیرات حرفه‌ای انجام دهند. در هر دو حالت گارانتی پس از تعمیر تقدیم شما می‌شود.

سئوالات متداول